Terug

Zondagveteranen

ZonVE1 23-08-2015

 

Stand Competitie


Papendrecht VE1 - Senioren (Periode: Seizoen)
Stand GS WN GL VL PT VR TG PM
1Victoria'04 VE122 18 2 2 56 90 34 0
2PKC '85 VE322 14 6 2 48 92 35 0
3VOC VE222 14 5 3 47 82 46 0
4Charlois, sv VE222 12 3 7 39 98 68 0
5Slikkerveer VE222 12 2 8 38 60 52 0
6Coal VE222 10 5 7 35 76 68 0
7BZC/Zuiderpark VE322 9 0 13 27 62 81 0
8DRL VE222 8 2 12 26 58 80 0
9Papendrecht VE122 7 2 13 23 63 66 0
10Meeuwenplaat VE222 7 1 14 22 62 89 0
11v.v. Hekelingen VE122 3 2 17 11 45 96 0
12TransvaliaZW VE222 3 0 19 9 44 117 0
Laatst bijgewerkt op | 27-06-2017 | 00:37:22 |

 

Uitslagen Poule

Papendrecht VE1 - Geen poule wedstrijden beschikbaar

 

Uitslagen/Programma


Datum Aanv.   Team thuis   Team uit Scheidsrechter t   u Verslag
21-aug 11:00 Papendrecht VE1 Binnenmaas VE1 -
04-sep 10:00 Papendrecht VE1 Papendrecht 2 -
11-sep 10:00 Papendrecht VE1 IFC VE1 -
18-sep 10:00 Papendrecht VE1 Charlois, sv VE2 Commandeur, C.Th. 5 - 3
25-sep 09:30 TransvaliaZW VE2 Papendrecht VE1 -
02-okt 10:00 Papendrecht VE1 Victoria'04 VE1 Commandeur, C.Th. 1 - 5
09-okt 14:00 PKC '85 VE3 Papendrecht VE1 Ramsoedh, C. 1 - 1
23-okt 10:00 Papendrecht VE1 Meeuwenplaat VE2 Commandeur, C.Th. 1 - 3
06-nov 10:00 Papendrecht VE1 DRL VE2 2 - 3
13-nov 12:00 Slikkerveer VE2 Papendrecht VE1 Ploos Van Amstel, D. 4 - 3
27-nov 10:00 Papendrecht VE1 VOC VE2 Commandeur, C.Th. 0 - 1
04-dec 10:00 v.v. Hekelingen VE1 Papendrecht VE1 Groenenboom, K 3 - 3
11-dec 10:00 Papendrecht VE1 BZC/Zuiderpark VE3 Suyker, J. 1 - 3
18-dec 10:00 Papendrecht VE1 v.v. Hekelingen VE1 Benjamins, P. 6 - 1
07-jan 14:00 Papendrecht 7 Papendrecht VE1 -
29-jan 12:45 BZC/Zuiderpark VE3 Papendrecht VE1 Parren, J.H. 4 - 5
05-feb 09:30 VOC VE2 Papendrecht VE1 Barendregt, P.G. 5 - 2
19-feb 10:00 Papendrecht VE1 TransvaliaZW VE2 Commandeur, C.Th. 3 - 2
26-feb 12:30 Coal VE2 Papendrecht VE1 Plaisier, R.H. 3 - 2
05-mrt 10:00 Charlois, sv VE2 Papendrecht VE1 Ridderbos, D.J. 3 - 1
26-mrt 11:00 Victoria'04 VE1 Papendrecht VE1 Steenbergen, H.C. 8 - 1
02-apr 10:00 Papendrecht VE1 Coal VE2 Benjamins, P. 4 - 6
09-apr 09:30 Meeuwenplaat VE2 Papendrecht VE1 Broos, M.W. 0 - 5
17-apr 10:00 Coal VE2 Papendrecht VE1 Boedhram, R 4 - 2
23-apr 10:00 Papendrecht VE1 Slikkerveer VE2 Toor, A van 4 - 1
07-mei 10:00 Papendrecht VE1 PKC '85 VE3 Dingemans, G 0 - 2
14-mei 12:30 DRL VE2 Papendrecht VE1 Poppel, J.M. van 2 - 1

 

Spelers

G. Dingemans, P. v.d. Linde, R. v.d. Berg, R. van Bergeijk, W. Erkelens, J. Gallardo, J.L. van ’t Zelfde, B. Weemhoff, J. Suijker, F. Leeuwendal, G. Visser, A. Matena, P.H. Michielse, B. Linden, N. de Groot, D. van Hoek, K.P. Luijendijk, J.K. Vos, J.P.M. Hoenderop, C. Bas, P. Kroon, R. Hovestadt, B. Aarnoudtse, K. Spitsbaard, A. v.d. Kolk.

Begeleiding

Addy vd Kolk

Trainer:
Leider:  Addy van der Kolk

Tel.: 078-6150682 / 06-40101473
E-mail: addyvdk@hotmail.com

 

Trainingsschema  >>
Verslagen/Nieuws  >>

Sponsoren

Van Es

Logo Sporthuis Leo Reijnders

Overige informatie

Zondag5 31-10-2005
Teamfoto 31 oktober 2005

Zondag5 kampioen 29-04-2007
Kampioen op 29 april 2007

Zondagveteranen
Teamfoto 23 februari 2014