VV Papendrecht-Organen

Regelmatig wordt dankzij de Communicatiecommissie voor het grote publiek een VV Papendrecht-Orgaan uitgegeven.

Publicaties

Het is de bedoeling minstens twee keer per jaar publicaties te verzorgen als de Nieuwsbrief, de presentatiegids De Rode V en/of de VV Papendrecht-Voetbalkrant die door heel Papendrecht verspreid wordt. De laatste twee uitgaven komen tot stand in samenwerking met hoofdsponsor NOSUCH en sponsor ZPRESS Media Group. In de magazines komen de ontwikkelingen binnen de club aan bod.

In het kader van de privacywet Algemene Verordening Gegevensbescherming mag VV Papendrecht u alleen benaderen met betrekking tot commerciële boodschappen en activiteiten van derden, als u daar schriftelijk toestemming voor gegeven hebt. Door u te abonneren geeft u VV Papendrecht toestemming u de Nieuwsbrief en andere publicaties te mailen waarin commerciële uitingen en/of activiteiten van derden opgenomen kunnen zijn. U kunt uw toestemming op elk moment intrekken door u af te melden.

Aanmelden VV Papendrecht-Organen

Afmelden VV Papendrecht-Organen

Afmelden voor de VV Papendrecht-Organen  >>