Nieuwsbrief, Krant en Glossy

Over het algemeen worden minstens twee keer per jaar door de Communicatiecommissie publicaties uitgegeven als de Nieuwsbrief, de presentatiegids De Rode V en/of de VV Papendrecht-Voetbalkrant die door heel Papendrecht verspreid wordt. De laatste twee uitgaven komen tot stand in samenwerking met hoofdsponsor NOSUCH en sponsor ZPRESS Media Group. In de publicaties komen de ontwikkelingen binnen de club aan bod. In het kader van de privacywet Algemene Verordening Gegevensbescherming mag VV Papendrecht u alleen benaderen met betrekking tot commerciële boodschappen en activiteiten van derden, als u daar schriftelijk toestemming voor gegeven hebt. Door u te abonneren geeft u VV Papendrecht toestemming u de Nieuwsbrief en andere publicaties te mailen waarin commerciële uitingen en/of activiteiten van derden opgenomen kunnen zijn. U kunt uw toestemming op elk moment intrekken door u af te melden.

 

Afmelden Nieuwsbrief, Krant, Glossy

Afmelden voor de Nieuwsbrief, Krant, Glossy