Terug

JO15-3 (C3)

jo15-3-17-09-2016

 

Stand Competitie


Papendrecht JO15-3 - Junioren 5e klasse 04 (Periode: Seizoen)
Stand GS WN GL VL PT VR TG PM
1Rijsoord JO15-211 11 0 0 33 61 10 0
2RKsv RCD JO15-211 7 3 1 24 42 25 0
3Groote Lindt JO15-211 7 2 2 23 61 21 0
4Drechtstreek JO15-511 7 2 2 23 30 20 0
5De Alblas JO15-311 5 3 3 18 36 25 0
6Heerjansdam JO15-411 5 3 3 18 29 22 0
7IFC JO15-311 4 3 4 15 36 35 0
8Drechtstreek JO15-410 4 0 6 12 18 31 0
9Hardinxveld JO15-411 2 1 8 7 12 37 0
10Papendrecht JO15-310 1 2 7 5 15 46 0
11Sliedrecht JO15-611 1 1 9 4 21 53 0
12Wieldrecht JO15-311 0 2 9 2 25 61 0
Laatst bijgewerkt op | 23-06-2017 | 15:39:17 |

 

Uitslagen Poule

Papendrecht JO15-3 - Geen poule wedstrijden beschikbaar

 

Stand Beker


Papendrecht JO15-3 - Junioren - Beker
Stand GS WN GL VL PT VR TG PM
1Drechtstreek JO15-53 3 0 0 9 21 6 0
2Papendrecht JO15-33 1 1 1 4 18 16 0
3VVAC JO15-23 1 0 2 3 7 18 0
4De Alblas JO15-43 0 1 2 1 6 12 0
Laatst bijgewerkt op | 23-06-2017 | 15:39:17 |

 

Uitslagen/Programma


Datum Aanv.   Team thuis   Team uit Scheidsrechter t   u Verslag
03-sep 12:00 De Alblas JO15-4 Papendrecht JO15-3 Stehouwer, W. 4 - 4
10-sep 09:00 Papendrecht JO15-3 Drechtstreek JO15-5 Boogaart, J.C. van den 3 - 10
17-sep 09:00 Papendrecht JO15-3 GJS JO15-3 Benjamins, P. 4 - 6
24-sep 08:30 Drechtstreek JO15-4 Papendrecht JO15-3 Sintmaartensdijk, S. van 6 - 6
01-okt 09:00 Papendrecht JO15-3 Oranje Wit JO15-6 Sluijsdam, T. van 1 - 6
08-okt 12:30 Sliedrecht JO15-4 Papendrecht JO15-3 Koning, H. 6 - 3
15-okt 09:00 Papendrecht JO15-3 DFC JO15-2 Sluijsdam, T. van 2 - 1
22-okt 10:15 Leerdam Sp.'55 JO15-1 Papendrecht JO15-3 Bouhoudan, M. 14 - 2
29-okt 09:00 Papendrecht JO15-3 VVAC JO15-2 Molendijk, T. 11 - 2
05-nov 09:00 Papendrecht JO15-3 Alblasserdam JO15-2 Grimmius, M.H.R. 1 - 8
12-nov 12:30 OMC JO15-1 Papendrecht JO15-3 Gerritsen, PA 10 - 1
19-nov 09:00 Papendrecht JO15-3 Dubbeldam JO15-5 Molendijk, T. 0 - 5
26-nov 12:30 Papendrecht JO15-3 Hardinxveld JO15-4 Erkelens, W. 3 - 2
03-dec 11:30 Streefkerk JO15-1 Papendrecht JO15-3 Brandwijk, A.D. 7 - 0
04-feb 09:00 Papendrecht JO15-3 RKsv RCD JO15-2 Heer, R. de 1 - 5
18-feb 11:00 Groote Lindt JO15-2 Papendrecht JO15-3 Leidekker, R.A. 7 - 1
25-feb 10:00 De Alblas JO15-3 Papendrecht JO15-3 Stehouwer, W. 11 - 1
11-mrt 10:30 Papendrecht JO15-3 IFC JO15-3 Erkelens, W. 0 - 4
18-mrt 09:00 Papendrecht JO15-3 Rijsoord JO15-2 Koot, F. 1 - 7
25-mrt 10:15 Heerjansdam JO15-4 Papendrecht JO15-3 Blaak, M.J.W. 3 - 1
01-apr 09:00 Papendrecht JO15-3 Sliedrecht JO15-6 Benjamins, P. 2 - 2
08-apr 12:00 Wieldrecht JO15-3 Papendrecht JO15-3 Beun, G. 4 - 4
15-apr 09:00 Papendrecht JO15-3 Hardinxveld JO15-4 Heer, R. de 2 - 0
29-apr 09:00 Papendrecht JO15-3 Drechtstreek JO15-5 Molendijk, T. 2 - 3

 

Spelers

 

Begeleiding

 

Trainer:  Guido Donk
Leider:  Guido Donk
X

Trainingsschema  >>
Verslagen/Nieuws  >>

Sponsoren

Eteha-Slangtechniek

Overige informatie