Terug
Vrienden van VV Papendrecht

De ‘Vrienden van VV Papendrecht‘ zijn mensen die de jeugdafdeling van VV Papendrecht een warm hart toedragen. Met een bijdrage van 50 euro per jaar steunen zij de jeugdleden van onze club. Van de opbrengst worden materialen en activiteiten bekostigd voor de jeugdafdeling. Elk half jaar worden de leden geïnformeerd, waaraan de opbrengsten zijn uitgegeven. Lid worden kan als particulier, als familie of als voetbalteam. In de kantine hangt het bord waarop de ‘Vrienden van VV Papendrecht’ zijn vermeld. Wilt u ook lid worden? Dat kan door het inschrijfformulier in te vullen dat u kunt afhalen op de club of hier kunt downloaden  >>

Het ingevulde inschrijfformulier kan worden afgegeven in de Commissiekamer of opgestuurd worden:

– Per e-mail naar het secretariaat: secretaris@vvpapendrecht.nl.
– Per post naar: VV Papendrecht, t.a.v. het secretariaat,  Postbus 100,  3350 AC  Papendrecht.