
30 mei 2025
Verslagen/Nieuws JO23-1
Papendrecht O23-1 zoekt uitbreiding spelersgroep (02-01-2025)
Sportief gesproken heeft het dit seizoen gestarte project met een prestatief O23-1-team niet gebracht waar we op voorhand op gehoopt hadden. Het project ging van start met twee doelen: een extra O23-elftal in huis te hebben voor de oudere jeugdspelers voor wie geen O19 meer in het verschiet lag en om een groei-elftal te zijn voor spelers met de ambitie om op termijn de stap naar de A-selectie (eerste en tweede elftal) te kunnen maken. De 4e divisie, waarvoor iedere club zich dit seizoen eenmalig vrij kon inschrijven, bleek sterker dan gedacht. De enthousiaste volgelingen van de trainers Henny Smaal en Ben Schildkamp en leiders Hassan Mouhdi en Yvonne van der Zande hebben helaas geen punten kunnen behalen. Het bleek achteraf door de Technische Commissie te enthousiast ingeschat. Mede hierdoor verloren in het eerste deel van dit lopende seizoen enkele spelers hun plezier. Ze stopten tussentijds of gingen in een ander team spelen. Ook de discipline voor het tweemaal per week trainen was voor sommigen een te grote opgave waardoor ze afhaakten. Onze bedoeling was en is nog steeds een elftal te formeren waarvan de spelers, onder leiding van de genoemde en geroutineerde trainers, zichzelf willen en kunnen verbeteren om in de nabije toekomst in aanmerking te komen voor selectievoetbal van onze club. Zoals wellicht bekend is er dit jaar en ook de volgende twee jaren geen directe overgang van de O19-junioren naar de senioren. Reguliere aanvulling naar de A-selectie en O23-1 zal dus helaas ontbreken. Daarnaast beschikt Papendrecht nog over een tweetal andere O23-teams waarvan de spelers tot op heden niet kenbaar hebben gemaakt om in het nieuwe O23-1 te willen spelen. Gezelligheid en vriendschap is voor hen belangrijker dan het (persoonlijke) prestatieve, hoewel het bekend is dat in deze teams nog de nodige talenten schuilgaan. Om elk misverstand te voorkomen: de vereniging is hartstikke blij met deze teams inclusief hun begeleiders die zoals bekend voor de nodige sfeer in de vereniging zorgen.
Niettemin blijft altijd het aanbod staan voor die enkeling die toch nog eens wil proberen om de aansluiting naar het selectievoetbal te maken. Dit geldt vanzelfsprekend ook voor (voormalige) leden die kortgeleden gestopt zijn met voetbal en wellicht de draad weer willen oppakken. Na een uitgebreide evaluatie met de huidige trainers en leiders gaat het O23-1-team na de winterstop verder in de 1e klasse van de B-categorie, waarin het ongetwijfeld meer sportieve mogelijkheden zal hebben. Er wordt op dinsdag- en donderdagavond samen met het 2e elftal vanaf 20.00 uur getraind, waarbij het trainingsveld met elkaar wordt gedeeld. Momenteel bestaat de selectie uit een 14-tal spelers die wij graag willen uitbreiden naar 18. Voordeel in de B-categorie is dat er tijdens de wedstrijden onbeperkt mag worden gewisseld en het team maximaal 3 spelers mag inzetten als dispensatiespeler. Mocht je je willen aansluiten of nadere info willen, kun je direct contact zoeken, bijvoorbeeld via e-mail:
Technische Commissie: tc@vvpapendrecht.nl.
Henny Smaal: henny.smaal@icloud.com.
O23-1, brug naar de selectie
Op initiatief van Mark Kalishoek en Bert Duthler van de Technische Commissie (TC) Heren en Nick van Amelsvoort van de TC Jeugd is een prestatief O23-1 ingeschreven voor het seizoen 2024-2025. Dit team biedt jeugdspelers die overkomen naar de senioren en nog tekortkomen om aan te sluiten bij de selectie de mogelijkheid om op niveau te trainen en wedstrijden te spelen. Na een inventarisatie bleek er genoeg animo voor dit team. De volgende stap was het vinden van een gediplomeerde trainer. Oude bekende en voormalig trainer van JO19-1, Henny Smaal, is de uitdaging aangegaan. “Het is leuk om weer terug te zijn, veel oude bekenden. Het is al meer dan 18 jaar geleden dat ik hier werkte maar nog steeds zijn veel dezelfde mensen actief.” Henny gaat het niet alleen doen. Hij heeft de afgelopen jaren samengewerkt met assistent Ben Schildkamp en die samenwerking wordt bij VV Papendrecht voortgezet.
Hebben jullie zelf gevoetbald?
Henny vertelt: “Ik ben begonnen bij DFC in het eerste van de zaterdag. Ik speelde centraal achterin. Daarna heb ik bij Dubbeldam gespeeld maar een zware knieblessure maakte een einde aan mijn spelerscarrière.” Ben zegt: “Ik heb vele jaren gevoetbald bij VV Zwijndrecht”.
Hoe ziet jullie trainerscarrière eruit?
Henny: “Ik ben bij Dubbeldam gestart met het trainen van JO17-1 en de JO19-1 (toen nog B1 en A1). Daarna ben ik bij Papendrecht JO19-1 terechtgekomen. Ik zat met Bill Tukker op trainerscursus en die vroeg me om naar VV Papendrecht te komen. Ik heb dat drie jaar gedaan. Daarna heb ik oudere jeugd getraind bij TSC Oosterhout, Wieldrecht, Hardinxveld, Oranje Wit en weer Dubbeldam. De laatste jaren zat ik bij VVGZ. Daar heb ik overigens Ben leren kennen. Het afgelopen seizoen hadden we de O23-1 onder onze hoede.” Ben: “Ik ben begonnen bij VV Zwijndrecht. Ik heb daar alle jeugdcategorieën getraind behalve O17. In 2000 ben ik gestopt en in 2010 heb ik het trainersvak weer opgepakt bij VVGZ. De afgelopen 5 jaar was ik de assistent van Henny, eerst bij de JO19-1 en het laatste jaar bij de O23-1.”
Waarom VV Papendrecht?
“Ik had bij VVGZ aangegeven te gaan stoppen”, aldus Henny. “Na vijf jaar is vers bloed niet verkeerd. Ik dacht om helemaal te stoppen maar toen kreeg ik een telefoontje van Mark Kalishoek of ik interesse had om hier de O23-1 te gaan trainen. Ik heb gelijk gevraagd of Ben ook welkom was. Dat was zo en daarom zitten we nu hier. Ik vind het een leuke uitdaging om hier wat neer te zetten. Het is een leuke groep. We hopen nog dat er jongens uit de JO23-2 en -3 enthousiast worden en ook willen aansluiten bij de JO23-1.”
Wat is de doelstelling?
“We willen een brug vormen tussen de jeugd en de selectie. We bieden jeugdspelers die niet in een keer de stap naar de selectie kunnen maken, de mogelijkheid om zich te ontwikkelen zodat ze mogelijk later de stap wel kunnen zetten. We werken daarom nauw samen met Laurens Gerlich, de trainer van Zaterdag 2. Indien nodig zullen spelers doorschuiven naar het tweede en jonge spelers die bij het tweede minder aan spelen toekomen, zullen minuten maken bij ons. We hebben het tot nu prima naar ons zin. We voelen ons welkom en alles is goed geregeld. Wedstrijd- en trainingskleding voor het team, hesjes, ballen en andere materialen, prima. Complimenten voor de club en uiteraard voor Bert, Mark en Nick. We hebben er zin in.”
Verslagen/Nieuws JO23-3
Papendrecht O23-3 is kampioen! (24-05-2025)
Het is O23-3 van Voetbalvereniging Papendrecht opnieuw gelukt kampioen te worden. Na jaren van sportieve droogte heeft het vriendenteam de smaak van het succes helemaal te pakken. Vorig jaar werd voor het eerst het kampioenschap binnengehaald en dit jaar flikken de mannen het gewoon wéér, sterker nog: ze deden het met overmacht. Met nog een duel voor de boeg bedraagt de voorsprong op de nummer 2 liefst 9 punten.
De O23-3 blijkt een team van mooi-weervoetballers want net als vorig jaar werd het in de tweede seizoenshelft kampioen. Ondanks het vertrek van sterkhouders Dimitri Dragic en Robin Odabas stond de ploeg als een huis. De aanwinsten Brett van Ek en Tigo Ponte sloten naadloos aan bij de groep. Brett ontpopte zich tot een stabiele kracht in de as van het veld terwijl Tigo een unieke rol vervulde als spits én rechtsback. Heel spannend werd het dit jaar niet. Het seizoen begon met een 14-0 overwinning op Arkel. Daarna bleef het elftal nagenoeg foutloos met slechts wat puntenverlies door gelijke spelen tegen Rijsoord O23-1 en Raamsdonk O23-1.
Na een regenachtige wanvertoning uit tegen Arkel, die alsnog winnend met 3-6 werd afgesloten, is het team op zaterdag 24 mei officieel gehuldigd. Voorzitter Karel Spitsbaard huldigde de spelers die een prachtige schaal en medailles in ontvangst mochten nemen. De dag werd stijlvol afgesloten tijdens de legendarische Summer-Vibes-party met niemand minder dan Mr. Legendary en zanger Ray. En het feest is misschien nog niet voorbij: als de ploeg op zaterdag 31 mei thuis op het Slobbengors niet verliest, sluiten de fanatieke kantinegangers van Papendrecht O23-3 het seizoen zelfs ongeslagen af.
Verslagen/Nieuws JO17-1
Leuk teamuitje JO17-1 (12-04-2025)
JO17-1 traint normaal gesproken elke dinsdag- en donderdagavond maar op donderdagavond 10 april werd een keer niet getraind. In plaats daarvan stond een teamuitje op het programma.
De spelers en begeleiding gingen eerst karten en daarna lekker wat eten met elkaar. Gesproken kan worden van een gezellige en geslaagde activiteit, een mooie combinatie van spel en plezier.
Verslagen/Nieuws JO14-1
Dikverdiend kampioenschap JO14-1 (17-05-2025)
Na een korte winterstop begon Papendrecht JO14-1 op de laatste zaterdag van januari aan de 3e fase van het seizoen 2024-2025. De indeling was vrij snel bekend en er moest hard gewerkt worden om tot de juiste resultaten te komen tegen zeer geduchte tegenstanders zoals Altena, SteDoCo, De Alblas, RKTVC, Oranje Wit, Asperen en DSC.
De eerste thuiswedstrijd, op zaterdag 25 januari, tegen De Alblas draaide uit op een enorme teleurstelling. Na een 1-0 ruststand werd er uiteindelijk verloren met 1-2. Zo waren we slecht begonnen aan de competitie maar de eerste punten werden gehaald in het vervolg van deze zware competitie. Asperen (uit 4-9 winst) en Altena (thuis 4-2 winst) werden met goed voetbal verslagen en zo deden we weer een klein beetje mee voor de bovenste plekken. Een kansloze nederlaag tegen RKTVC, 3-1 in Tiel, volgde waardoor we eigenlijk de competitie al zo goed als verloren mochten beschouwen. Half maart begon de motor te draaien. Duels werden gewonnen, mentaal ijzersterk, goed voetbal en soms met de nodige geluk kwamen we langzaamaan in het vizier van de eerste plaats. Vanaf 15 maart, thuis 3-1 winst tegen SteDoCo, hebben we geen enkel punt meer laten liggen met zelfs uitschieters. Tegen Oranje Wit en DSC stonden respectievelijk 9-0 en 10-0 op het wedstrijdformulier.
Op zaterdag 17 mei 2025 moest het gebeuren. In de thuiswedstrijd tegen Oranje Wit diende minimaal gelijk gespeeld te worden om het kampioenschap binnen te halen. Dat is fantastisch gelukt. De jongens lieten er geen gras over groeien. Dankzij een 4-0 overwinning was de titel binnen. Een fantastisch resultaat voor een team dat keihard heeft gewerkt en ook een hecht team is geworden wat tot een terecht kampioenschap heeft geleid. Het vuurwerk werd afgestoken en sommigen sprongen in de sloot van blijdschap met het behalen van de titel.
Voor de trouwe supporters en sponsoren ook een dikke 10 voor de steun en positieve instelling. Dit heeft zeker ook een bijdrage geleverd om dit met z’n allen te vieren, bedankt en geniet van de welverdiende vakantie.
Namens de trainer en begeleiding wensen wij iedereen alvast een fijne zomerstop.
Met sportieve groet,
Fouad Yafra (trainer)
Ronald Kuipers en Thijs Bruning (begeleiding)
Verslagen/Nieuws JO13-1
Papendrecht JO13-1 is kampioen! (26-05-2025)
Het is de mannen van de JO13-1 van Voetbalvereniging Papendrecht gelukt. Ze zijn kampioen geworden van de eerste klasse! Na 7 overwinningen en 2 gelijke spelen moest er tijdens de laatste competitiewedstrijd van het seizoen gewonnen worden van nummer 4 FC Dordrecht Amateurs JO13-1 om de titel te pakken. Voor een maandagavond was het gezellig druk langs het hoofdveld waar de spanning om te snijden was. De Papendrechters wisten wat hen te doen stond maar dan moet het nog wel gebeuren. Onder toeziend oog van enkele afgereisde spelers van naaste concurrent Arkel JO13-1 werd er afgetrapt op sportpark Slobbengors. De spanning was af te lezen van de gezichten van de jongens. Dat resulteerde direct in een veldoverwicht voor de bezoekers. Zij waren stukken beter dan de mannen van Nick en Jimmy. Het duurde dan ook niet lang voordat de 0-1 erin lag. De gasten uit Dordrecht waren er duidelijk niet op uit om zomaar mee te werken aan een Papendrechts feestje. Na een minuut of 20 was er weer een scrimmage voor de goal van doelman Julian Visser. De bal werd maar half weggewerkt door de verdediging van Papendrecht. Een echt zondagsschot volgde en de 0-2 was een feit. Je voelde op de tribune en langs het veld de schrik toeslaan. Het zal toch niet? Vlak voor rust deed Papendrecht dan eindelijk wat terug: 1-2 via Jens van Wijland. Aangeslagen trokken de mannen na het rustsignaal van scheidsrechter Spitsbaard richting de kleedkamer voor een kop thee.
Uw verslaggever was natuurlijk niet aanwezig in de kleedkamer maar vroeg zich gedurende de 2e helft af wat daar in vredesnaam gezegd is. Want zoals wel vaker het geval is met de JO13-1 van VV Papendrecht, was de tweede helft een totaal andere dan de eerste. Via snelle goals van Davelaar en Van Wijland kwamen de rood-zwarten zelfs op voorspong. Ook Niven Kuipers scoorde nog. De 2e helft bracht de feestvreugde op en rondom het veld helemaal terug. Toen scheidsrechter Spitsbaard bij een 5-2 stand affloot, stormde iedereen het veld op. Vuurwerk werd afgestoken, rookpotten en fakkels werden aangestoken. Papendrecht JO13-1 is ongeslagen kampioen geworden. Een prestatie van formaat. De mannen kunnen terugkijken op een uitstekend seizoen. Voor nu kunnen ze een zomerlang genieten van hun kampioenschap. Gefeliciteerd mannen!
JO13-1 speelt maandag 19 uur kampioensduel (24-05-2025)
Op zaterdag 24 mei kon de JO13-1 van trainers Nick van Amelsvoort en Jimmy Vermeulen kampioen worden in de eerste klasse. Als in eigen huis FC Dordrecht Amateurs JO13-1 geklopt zou worden, dan mochten de rood-zwarten zich kampioen noemen. Echter bereikte het bericht ons dat de tegenstander dit weekend niet voldoende spelers op de been kon brengen. Een domper want bij winst zaterdagmiddag op sportpark Slobbengors zouden de spelers gehuldigd worden in de rust van de wedstrijd van Papendrecht tegen Sparta (AV). Gelukkig kon de kampioenswedstrijd snel verplaatst worden en wel naar aanstaande maandag om 19.00 uur. Papendrecht JO13-1 moet winnen. Directe concurrent Arkel JO13-1 won haar laatste wedstrijd van het seizoen in Everdingen op bezoek bij SC Everstein met 0-2. Daarmee heeft Arkel weer de koppositie gepakt in de competitie maar wel met een wedstrijd meer gespeeld. Met een voorsprong van twee punten voor Arkel is op 26 mei alleen winst goed voor de JO13-1 van VV Papendrecht voor het behalen van de titel. We hopen dan ook dat er veel mensen komen kijken. Tot maandag allemaal!
Papendrecht JO13-1 wint kraker tegen Arkel JO13-1 (17-05-2025)
Op zaterdag 17 mei stond voor de JO13-1 een kraker op het programma. Als nummer 2 van de competitie ontving het team de koploper uit Arkel. De mannen uit Arkel zouden zich kronen tot kampioen als ze zouden winnen. Bij winst van de Papendrechters hebben de rood-zwarten alles weer in eigen hand en kunnen ze aankomend weekend kampioen worden tegen FC Dordrecht Amateurs JO13-1. Daardoor ontstond een aparte dynamiek op het veld. Al bij de aftrap merkte je dat de gasten uit Arkel de kampioensstress voelde. Bij de thuisploeg was daar niks van te merken. Er werd frivool en met overtuiging gevoetbald. Vanaf de eerste minuut was het volle bak. En de trouwe kijker van onze JO13-1 weet dat de eerste helft meestal niet de beste is. Hoe anders was dat deze keer. De mannen van Nick & Jimmy, die het zonder de afwezige Liam Lopez moesten doen, vlogen uit de startblokken en kregen de ene na de andere kans. Het veldoverwicht was duidelijk voor de thuisploeg. Je voelde aan alles dat het niet lang zou duren voordat de 1-0 op het scorebord zou verschijnen. Het was een goede voorzet van Jens van Wijland die, hoe kan het ook anders, op het hoofd van Xem van Amelsvoort belandde. Hij wist de 1-0 binnen te koppen. Halverwege de eerste helft was het de beurt aan Rens de Leede die zijn rentree binnen de lijnen maakte. De balvaste spits liet zijn kwaliteiten direct weer zien door twee man uit te kappen en de 16 binnen te stormen. Daar werd een opzichtige overtreding gemaakt op de nummer 9 van Papendrecht en strafschop. Xem van Amelsvoort nam zijn verantwoordelijkheid als aanvoerder. Helaas schoot hij de bal over. Vlak voor rust was het Jaydyën Davelaar die slechts rakelings naast schoot. Niet lang daarna floot scheidsrechter Spitsbaard voor het einde van de eerste helft. Het scorebord toonde 1-0 maar het had zeker 3 of misschien wel 4-0 moeten zijn. Het enige wat je de ploeg uit Papendrecht kon verwijten.
In de 2e helft bood Arkel wat meer tegenstand. Het grootste gevaar kwam van hun rechtervleugelspeler. Maar die werd de hele wedstrijd volledig geneutraliseerd door Dwayne Dons. De rechtsback van VV Papendrecht speelde zijn beste wedstrijd van het seizoen. Arkel kwam er niet aan te pas. Dat lag niet aan de aanvallende kwaliteiten van de bezoekers, die hebben ze zeker gezien hun positie op de ranglijst, maar door het fantastisch verdedigende werk van met name Dwayne Dons. Toch waren er spaarzame momenten dat Arkel voor het doel van Julian Visser kwam te staan. Slechts een schot kwam tussen de palen. Het was hard en zuiver maar werd op zeer goede wijze tot corner verwerkt door Visser. Een uitstekende redding in een moeilijke wedstrijd voor hem. Want als je niks te doen hebt en er dan op cruciale momenten toch staat, tekent dat je als keeper. Grote klasse! In de slotfase van de wedstrijd zag je het geloof verder wegzakken bij Arkel. Ook de vermoeidheid ging aan beide kanten een rol spelen. Papendrecht JO13-1 wist de wedstrijd uiteindelijk op slot te gooien door een goede goal van Jaydyën Davelaar: 2-0! Niet veel later floot scheidsrechter Spitsbaard voor het einde van de wedstrijd.
Iedereen aan Papendrechtse kant speelde een zeer goede wedstrijd. Er werd gepiekt op het juiste moment en niemand verzaakte. Na de wisselvallige wedstrijden van de afgelopen weken was dit er eentje voor in de boeken. Volgende week kan Papendrecht JO13-1 in eigen huis kampioen worden van de eerste klasse. Dan komt nummer 3 op bezoek, FC Dordrecht Amateurs JO13-1. Een taak aan de technische staf van de Papendrechters om de euforie te temperen en de focus volledig op aankomend weekend te krijgen. Want dan moet het gebeuren. In deze wedstrijd, waar iedereen een ruime voldoende scoorde, was het toch echt Dwayne Dons die als man van de wedstrijd bekroond dient te worden. Hij stak er bij VV Papendrecht met kop en schouders bovenuit. Aanstaande zaterdag, 24 mei, speelt Papendrecht JO13-1 om 12.00 uur de kampioenswedstrijd op het hoofdveld van sportpark Slobbengors. U bent allen van harte uitgenodigd dit spektakel live bij te wonen. Graag tot dan!
Krappe uitzege JO13-1 (10-05-2025)
Op zaterdag 10 mei ging Papendrecht JO13-1 naar Dordrecht. De formatie van trainers Nick en Jimmy, de nummer 2 uit de stand, nam het op het zonovergoten sportpark Krommedijk op tegen RCD JO13-1, de nummer 8. Zoals wel vaker dit seizoen was de eerste helft er niet één om over naar huis te schrijven. Het spel oogde rommelig, zeg maar gerust matig. Afspraken werden niet nagekomen, er werd niet doorgedekt. Eigenlijk voetbalden de rood-zwarten vooral tegen zichzelf. De afwezigheid van spits Rens de Leede (blessure) zorgde er ook voor dat er tactisch het een en ander omgezet diende te worden. De onwennige formatie kwam er dan ook niet vaak uit. Het vloeiende spel, zeker in het eerste kwartier, van de thuisploeg resulteerde dan ook in een 1-0 voorsprong bij rust. Een eerste helft om snel te vergeten.
Het fluitsignaal van de 2e helft had nog niet geklonken of er vloog alweer een bal op het latwerk van sluitpost Julian Visser. Het eerste wapenfeit van VV Papendrecht kwam echter luttele seconden daarna in de daaropvolgende aanval. Het was Anton van der Leeden die verwoestend uithaalde en namens de gasten een notering op het houtwerk kon vermelden. De 1-1 volgde niet veel later. Het was zoals wel vaker dit jaar Xem van Amelsvoort die de bal langs de sluitpost van RCD schoof. Opeens was het geloof bij Papendrecht JO13-1 terug. Niet veel later nam Bradley Kamermans een vrije trap die in de 16 belandde en daar goed gecontroleerd werd. Het was Xavi Eielts die de 1-2 tegen de touwen schoot. Een technisch begaafde goal. Nu kwamen de Papendrechters pas echt op stoom. Door een snelle spelhervatting (nota bene toegeschreeuwd langs de zijlijn door uw reporter) van Jens van Wijland op de vrijlopende Anton van der Leeden kon de speler van VV Papendrecht wederom Xem van Amelsvoort bedienen die de 1-3 binnenschoot. Niet veel later schoot RCD goed de 2-3 binnen. Dankzij de aansluitingstreffer van de thuisploeg slopen er toch weer slordigheden in het spel van de gasten. In een uitbraak van VV Papendrecht kon Xem een scherp aangesneden voorzet in de 16 brengen die door Xavi Eielts werd binnengekopt: 2-4. Toch beloofde het laatste deel van de wedstrijd enorm spannend te worden aangezien het RCD nogmaals lukte een aansluitingstreffer te maken. In de resterende minuten was het vrouwen en kinderen eerst. VV Papendrecht kwam er niet meer uit. Meerdere corners, vrije trappen en individuele acties zorgden voor wat lichte chaos voor het doel van Julian Visser. De scheidsrechter van dienst liet nog een minuut of 5 extra doorvoetballen, wellicht in de hoop dat RCD de 4-4 nog zou maken. Dat lukte niet. De overwinning was binnen! Papendrecht deed wat het moest doen in de strijd om het kampioenschap.
Volgende week vindt op het hoofdveld van het Slobbengors de kraker tussen Papendrecht JO13-1 (2e) en Arkel JO13-1 (1e) plaats. Bij winst zetten de mannen van Nick en Jimmy een grote stap richting het kampioenschap. Maar dan zal er wel eerst afgerekend moeten worden met de ploeg uit Arkel die ook deze keer soeverein wist te winnen: 5-1. Het zal loodzwaar worden. Wie de wedstrijd tegen RCD heeft gezien, weet: het echte gif, de pure wil om te winnen, om ‘het gras op te vreten’, ontbrak gewoonweg. Het heilige vuur was er niet. En gezien het gemak waarmee Arkel haar wedstrijden wint, is dat heilige vuur wel nodig. Daar kunt u een bijdrage aan leveren. Kom allemaal kijken naar de wedstrijd van het seizoen op zaterdag 17 mei, aanvang 09.00 uur op veld 1 van het Slobbengors.
JO13-1: een wedstrijd met 2 gezichten (12-04-2025)
Op zaterdag 12 april rolde de bal weer voor Papendrecht JO13-1. Er stond een thuiswedstrijd op het programma tegen nummer 4 Pelikaan JO13-1. Als koploper van de 1e klasse was er voor onze jongens alles aan gelegen om deze wedstrijd te winnen. Immers, directe concurrent Arkel JO13-1 had evenveel punten. De formatie van trainer Van Amelsvoort gaf echter niet thuis in de eerste helft. Op alle fronten waren de gasten uit Zwijndrecht de betere ploeg. Hoewel dit in het eerste kwartier nauwelijks gevaarlijke situaties opleverde voor het doel van Julian Visser. Na een minuut of 20 ging het achterin fout. De communicatie tussen verdedigers Amir Heydari en Dwayne Dons liep niet goed. Hiervan profiteerde Pelikaan direct: 0-1 voor de gasten. Niet veel later volgde een Papendrechtse aanval van maar deze strandde bij Xavi Eielts. Kostbaar balverlies, zo bleek, want uit de daaropvolgende counter schoot Pelikaan de 0-2 feilloos binnen. Het geluk was ook niet aan de zijde van de rood-zwarten. In de eerste helft werd maar liefst 3 keer het houtwerk geraakt.
Het was duidelijk dat er in de 2e helft uit een ander vaatje getapt moest worden. Die boodschap kwam duidelijk aan. Na rust was Papendrecht heer en meester. Toch lukte het aanvankelijk niet dit om te zetten in doelpunten. Naarmate de 2e helft vorderde, kreeg je niet het gevoel dat de bal een keer het net in zou vliegen. Toch kwam daar de aansluitingstreffer. Na een goede individuele actie van Niven Kuipers konden de Ertepellers in de slotfase nog op jacht gaan naar de gelijkmaker. Het beloofde een spectaculair slotstuk te worden op veld 3. Scheidsrechter van dienst Bas van Helden had al meerdere keren op zijn klokje gekeken toen Xem van Amelsvoort als een van de laatste acties van de wedstrijd een vrije trap nam. De scherp aangesneden voorzet belandde op het hoofd van verdediger Amir Heydari die in de allerlaatste seconden van de wedstrijd de bal onberispelijk achter de doelman van Pelikaan kopte: 2-2!!!! Vrijwel direct na de aftrap floot de scheidsrechter af. Daarmee ontpopte Amir zich aan Papendrecht-zijde als Man van de Wedstrijd.
Toch zal het vertoonde spel, met name in de eerste helft, trainer Van Amelsvoort zorgen baren. Na het gelijke spel tegen Hardinxveld, de matig gewonnen wedstrijd tegen ASWH en nu het gelijkspel tegen Pelikaan, is Arkel de nieuwe koploper in de 1e klasse. De Arkelaars wonnen soeverein hun wedstrijd bij Sliedrecht met 1-3. De jongens van Arkel komen 17 mei op bezoek bij VV Papendrecht. Dat zal een echte kraker worden. Voor die tijd zal er nog wel afgerekend moeten worden met R.C.D. Het is te hopen dat bij Papendrecht JO13-1 de bal weer het werk kan gaan doen. Want met het huidige voetbal wordt het lastig de koppositie weer over te nemen van Arkel. Nu hebben de mannen 3 weken geen competitie. Ze spelen 21 april nog wel een toernooi bij VV Strijen. Daarna begint het slotstuk van de competitie weer. Tot dan!
Matig spel JO13-1 leidt tot onnodig puntverlies (22-03-2025)
Op een mooie voetbaldag speelde Papendrecht JO13-1, de koploper met 12 uit 4, thuis tegen degradatiekandidaat Hardinxveld JO13-1. Er werd afgetrapt op veld 4 onder leiding van scheidsrechter Bas van Helden. In de eerste helft waren de Papendrechters, ondanks het matige spel, de bovenliggende partij. Dat leidde tot een aantal kansen voor spits Rens de Leede en buitenspeler Xavi Eielts. Toch was al snel zichtbaar dat het niveau van de wedstrijden hiervoor (8-0 tegen SC Everstein en 0-5 bij MVV’58) niet gehaald zou worden. Te veel individualisme zorgde voor een rommelig verloop. Waar in eerdere wedstrijden de spelers elkaar makkelijk vonden, kostte het tegen Hardinxveld veel moeite. Toch kwam Papendrecht JO13-1 halverwege de eerste helft op een 1-0 voorsprong dankzij een schitterende pegel van Jens van Wijland waarmee hij een hoofdrol voor zichzelf claimde in de eerste helft. In de tweede helft kreeg Jens ongewild nogmaals een hoofdrol toebedeeld, ditmaal in negatieve zin. Voor open doel schoot hij de bal over na een uitstekende voorzet op maat van Anton van der Leeden. Er werd iets geroepen en de speler van Papendrecht werd door scheidsrechter Bas van Helden resoluut van het veld gestuurd met een directe rode kaart. In de periode dat Papendrecht met 10 man kwam te spelen, lukte het Hardinxveld om de gelijkmaker binnen te schieten. In de slotfase kreeg Xavi Eielts nog de kans op de 2-1 maar kopte onfortuinlijk naast. Wederom na een goede voorzet van Anton van der Leeden. Hoewel niet eerder genoemd was voor uw verslaggever Xem van Amelsvoort de Man van de Wedstrijd. Hij speelde een sterke match op zijn vertrouwde rechtsbuitenpositie. Helaas kon ook Xem niet het verschil maken. In een verder matig duel was 1-1 de terechte uitslag.
Met een rustperiode voor de boeg is er genoeg werk voor trainer Nick van Amelsvoort om het voetballende aspect, dat op de eerste zaterdag van de lente echt ontbrak, weer terug in de ploeg te krijgen. Want dat de JO13-1 over kwaliteit beschikt, daar twijfelt niemand aan. Over 2 weken uit naar ASWH. Tot dan!
Ruime nederlaag JO13-1 (21-09-2024)
Op zaterdag 21 september stond er voor JO13-1 een belangrijke wedstrijd op het menu. De koploper uit de eerste klasse, onze buren van IFC uit Hendrik-Ido-Ambacht, kwamen op bezoek. Dit zou een belangrijke graadmeter zijn om te kijken waar het team nu precies staat. Dat werd eigenlijk al snel duidelijk. Dit IFC JO13-1 is een maatje te groot voor Papendrecht JO13-1. Voor rust werd er nog wel redelijk partij geboden. De mannen van trainer Nick van Amelsvoort keken tegen een 0-2 achterstand aan toen het tijd was voor een kop thee. Waar de JO13-1 op conditioneel vlak een week eerder tegen VVR de boel nog wist te repareren, met een 3-3 gelijkspel tot gevolg, was daar deze keer geen sprake van. Via flitsende aanvallen werd de ene na de andere goal gescoord.
Het resulteerde in een pijnlijke ochtend die uiteindelijk een eindstand van 0-9 opleverde. Keiharde cijfers maar die geheel in lijn liggen met het getoonde lef en durf van de JO13-1. Op tactisch vlak valt er enorm veel te trainen maar het uitblijven van inzet breekt je tegen een sterke tegenstander op. Hopelijk weten de mannen de rug te rechten. Volgende week staat er een uitwedstrijd op het programma tegen SC Gastel. Tot dan.
JO13-1 wint eerste thuiswedstrijd ruim (07-09-2024)
Op zaterdag 7 september speelde het nieuwe JO13-1 de eerste thuiswedstrijd van het seizoen 2024-2025. Een week eerder speelden de pupillen hun eerste officiële wedstrijd op een heel veld, uit bij ASWH. Deze werd met 1-3 winnend afgesloten. Tijd om op het Slobbengors de goede start een vervolg te geven. Tegenstander was RKSV Halsteren JO13-2. Nadat om 9 uur was afgetrapt op het kunstgrasveld vlogen de bezoekers uit de startblokken met twee snelle buitenspelers. De eerste minuten waren zeker voor de gasten uit Halsteren. Maar na dat stormachtige begin begon de formatie van Nick van Amelsvoort en Jimmy Vermeulen het tij te keren. Middels verzorgd voetbal werden de eerste kansen gecreëerd. Het duurde niet lang voordat Xavi Eielts via de linkerflank werd weggestuurd door Dylan Visscher en het doel op kon zoeken. Het overzicht werd bewaard. De bal kwam via een scrimmage bij Kenny Polderman terecht en 1-0. Het was diezelfde Kenny Polderman die een schitterende volley wist te promoveren tot een nieuwe treffer. Helaas was het buitenspel. De 2-0 liet echter niet lang op zich wachten en werd gemaakt door Xavi Eielts. Dat was ook de ruststand.
Na rust vloog JO13-1 uit de startblokken met een schot op de paal. Al snel maakte Xavi Eielts de 3-0. Kort daarop was het de andere aanvallend ingestelde middenvelder, Jens van Wijland, die voor de 4-0 zorgde. Niet lang daarna was het spits Rens de Leede die voor de 5-0 zorgde, na een fantastische steekpass van Kenny Polderman, de Man van de Wedstrijd, de mooiste actie van de hele wedstrijd. Uiteindelijk vielen in de slotfase ook nog de 6-0 en 7-0. Halsteren werd kapot gespeeld. Sluitpost Julian Visser heeft in wedstrijd 2 al zijn eerste clean sheet te pakken. Het valt te prijzen hoe de JO13-1 op conditioneel vlak al snel stappen heeft gemaakt. Op gedoseerde wijze wisten de spelers hun krachten te verdelen. Na twee wedstrijden staan ze gedeeld eerste met RCD en IFC die ook hun eerste twee wedstrijden hebben gewonnen. Volgende week wordt er in Rijsbergen gespeeld bij VVR. Vol zelfvertrouwen zal de JO13-1 afreizen om daar ook weer een goede wedstrijd te spelen.
2M Van Ekeren Kuiper nieuwe sponsor JO13-1 (18-08-2024)
We zijn ontzettend blij om mee te delen dat 2M Van Ekeren Kuiper in het nieuwe seizoen shirtsponsor wordt van Papendrecht JO13-1. Wat begon als een toevallige ontmoeting tussen Jenno van Ekeren, eigenaar van 2M Van Ekeren Kuiper, en Jimmy Vermeulen, een van de teamleiders van de pupillen, groeide al snel uit tot een mooie uitbreiding van de bestaande samenwerking. Tijdens een gesprek op het voetbalveld in Dalem werd duidelijk dat de club nog op zoek was naar een shirtsponsor voor de JO13-1. Van het een kwam het ander en nu is 2M Van Ekeren Kuiper met trots niet alleen de hoofdsponsor van het eerste elftal maar ook de sponsor van het JO13-team. 2M Van Ekeren Kuiper is geen onbekende in Papendrecht en omstreken. Als makelaardij, hypotheken- en verzekeringskantoor heeft het bedrijf al jaren een sterke band met de lokale gemeenschap. Nu versterken ze die band door hun betrokkenheid bij VV Papendrecht nog verder uit te breiden. Deze sponsoring laat zien hoe betrokken ze zijn bij de gemeenschap en hoe graag ze sportieve initiatieven in de regio ondersteunen. We hopen jullie snel te zien, of het nu op het veld is of als je advies nodig hebt over makelaardij, hypotheken of verzekeringen. Bel gerust op 078 – 615 99 60. 2M Van Ekeren Kuiper staat altijd klaar om te helpen!
Verslagen/Nieuws JO13-2
JO13-2 traint op de hindernisbaan (28-10-2024)
JO13-2 heeft op de laatste maandag van oktober een alternatieve training afgewerkt, namelijk op de hindernisbaan. Het betekende klimmen en klauteren, maar ook samenwerken, behendigheid, creativiteit, teambuilding en vooral veel lol.
We willen Jerry Jansen van Bewust-Fit bedanken voor de leuke en leerzame les.
Verslagen/Nieuws JO11-1
JO11-1 bezoekt wedstrijd FC Dordrecht (09-05-2025)
Tijdens de Grote Clubactie 2024 was JO11-1 het team dat de meeste loten had verkocht. Als prijs mochten de spelers en hun begeleiders een thuiswedstrijd van FC Dordrecht bijwonen. Ze kozen ervoor om op vrijdagavond 9 mei naar de Krommedijk te gaan om de wedstrijd tussen FC Dordrecht en FC Volendam te bezoeken. Tot voor kort was het in de Eerste Divisie bovenin erg spannend op de ranglijst waardoor alles nog mogelijk was. Dit was dus een mooie wedstrijd om naartoe te gaan.
Bij aanvang was inmiddels duidelijk dat FC Volendam kampioen is geworden en dat FC Dordrecht mag strijden voor promotie in de nacompetitie. In de wedstrijd viel daar overigens niets van terug te zien. FC Dordrecht won vrij gemakkelijk met 4-1.
De jongens en meiden hebben een leuke avond gehad met een leuke pot voetbal en wat te drinken. Omdat het de laatste competitiewedstrijd was van het seizoen kwamen ze ook nog met frikandellen langs waar iedereen wel raad mee wist.
We willen hierbij het (jeugd)bestuur bedanken voor de geregelde kaarten waardoor wij een mooie avond mochten beleven.
Verslagen/Nieuws JO11-2
Papendrecht JO11-2 is kampioen! (24-05-2025)
In mei speelde Papendrecht JO11-2 de 4e fase. Tijdens de 3e fase grepen we helaas net mis doordat de beslissende wedstrijd tegen De Alblas jammer genoeg verloren ging. Iedereen was er daarom op gebrand om het in deze minifase het beter te doen. Op 10 mei werd gestart met de thuiswedstrijd tegen IFC JO11-2. De Papendrechters begonnen zoals we gewend zijn, fel met veel druk naar voren. Het leidde tot veel kansen… maar slechts een keer werd de trekker overgehaald waardoor we met 1-1 de rust ingingen. Daarna was het wederom eenrichtingsverkeer maar wat ze ook deden, het lukte maar niet en dan komt het oude gezegde… 1-4 verloren.
Een week later was op sportpark Oostpolder de derby tegen Drechtstreek. Die dag was iedereen scherp. We wilden en mochten niet verliezen. Als team werd er samengespeeld, hele mooie acties en heel veel beweging. Ondanks dat we door een mooi schot van Drechtstreek met 1-0 achter kwamen, bleven we tikken, kansen creëren en gingen we terecht met 1-2 de rust in. Daarna volgde een geweldige 2e helft. Drechtstreek hebben we alleen maar gezien tijdens de aftrap. Wat waren ze scherp. De ene na de andere aanval werd verzilverd waardoor we uiteindelijk met 1-9 wonnen (al staat er 1-8 bij de uitslagen). Helaas misten we nog wel in de laatste minuut een strafschop, wat voor de coach een opluchting was want anders zouden ze patat gekregen hebben.
De laatste wedstrijd was thuis tegen ASWH. Papendrecht zou bij een 3-0 overwinning boven hen eindigen maar was afhankelijk van het resultaat van IFC of de vlag uit zou kunnen. ASWH was technisch heel sterk maar onze verdediging stond als een huis en anders stond Willem het niet toe dat de bal in het doel zou belanden. We kwamen meer en meer in de wedstrijd. Die kans die we hadden, benutten we ook: 1-0 bij rust. En dan die beslissende 2e helft. Zelfs nog beter dan tegen Drechtstreek. Er stond echt een team, voor elkaar en met elkaar vechten voor de bal en elkaar de kans gunnen. Wat al snel de benodigde 3-0 voorsprong opleverde. Maar dat vonden ze niet genoeg en dus werd het zelfs 4 en 5-0. Na zenuwslopende minuten kregen we te horen dat IFC verloren had van Drechtstreek. Daardoor mochten we de schaal omhoogtillen. Hier doen we het voor, die glimlach op de gezichten onze talenten! Trots op het team en op naar volgend seizoen. Bedankt!
Verslagen/Nieuws JO10-2
Pupil van de Week Wesley Verbaarendsen (30-03-2025)
In de week na het ingaan van de zomertijd zetten we Wesley Verbaarendsen in de schijnwerpers als Pupil van de Week. Wesley is 9 jaar oud en speelt met veel enthousiasme in de JO10-2 waar hij onder leiding van trainer Roel zijn vaardigheden verder ontwikkelt. Als middenvelder of aanvaller is hij altijd in de weer om te scoren en dat vindt hij het allerleukste om te doen.
Wesley zit in groep 6 van OBS de Knotwilg en zijn favoriete vakken zijn creatief en gymnastiek. Geen wonder dat hij droomt van een carrière als gymleraar. Buiten school en voetbal heeft Wesley ook een passie voor muziek. Hij is een getalenteerde drummer en volgt wekelijks les bij Excelsior om zijn drumvaardigheden te verbeteren.
Als echte voetbalfan is Wesley supporter van zowel Feyenoord als Manchester City. Zijn favoriete spelers zijn Gimenez, Ronaldo en Haaland.
Wesley heeft ook een gouden tip voor de spelers van het eerste: “Blijf veel overpassen, dan komt het scoren vanzelf!” Wij wensen Wesley heel veel plezier bij de wedstrijd van Papendrecht tegen VOC die op zaterdagmiddag 5 april op het hoofdveld van het Slobbengors gespeeld zal gaan worden.
Verslagen/Nieuws JO10-3
Pupil van de Week Kenji Stelling (09-03-2025)
Bij de regioderby van zaterdag 15 maart is Kenji Stelling de Pupil van de Week. Kenji is 9 jaar oud en zit in groep 6 van IKC Beatrix. Rekenen is zijn favoriete vak op school. Als voetballer speelt hij in het team van de JO10-3, waar hij niet alleen schittert als speler maar ook samenwerkt met zijn vader die de trainer van het team is. Een familie vol passie voor de sport.
Vraag je Kenji wat hij later wil worden, dan komt het antwoord meteen: profvoetballer. En hij twijfelt er geen moment aan dat hij dat doel zal bereiken. Op het veld is Kenji een echte allrounder maar meestal speelt hij in het midden of als rechtsvoor. Wat hij het allerleukst vindt? Scoren, natuurlijk. En als dat niet lukt, is een assist geven net zo mooi.
Kenji’s hart klopt extra hard voor Real Madrid en zijn grote idool is niemand minder dan Cristiano Ronaldo. Net zoals zijn held straalt hij ambitie en doorzettingsvermogen uit. Wie weet zien we hem ooit schitteren op de velden van de grootste stadions ter wereld.
Voor de spelers van VV Papendrecht heeft hij maar een tip: heb zelfvertrouwen dan komt het goed. Wij wensen Kenji heel veel plezier bij de wedstrijd van Papendrecht tegen Oranje Wit.
Verslagen/Nieuws JO9-1
Pupil van de Week Yazan Taha (18-05-2025)
Yazan Taha is de laatste Pupil van de Week van het seizoen 2024-2025. Yazan is 9 jaar en een echte goalgetter. Hij speelt in de JO9-1 waar hij altijd op zijn favoriete plek te vinden is: rechtsvoor. En niet zonder reden want met zijn neusje voor de goal is hij de topschutter van het team.
Yazan zit in groep 5 van OBS Anne Frank. Zijn favoriete vakken? Niet verrassend: gym, buiten spelen en gewoon spelen. Een kind met energie en een groot hart voor sport. Yazan droomt van een carrière als profvoetballer bij Real Madrid, net als ooit zijn grote idool Ronaldo. En als hij dat via Feyenoord of PSV moet doen, is dat geen probleem.
Tijdens de fotoshoot laat Yazan alvast even zien wat hij in huis heeft. Van hooghouden tot coole trucjes als de Aka, de step-over en een soepele panna, hij heeft het allemaal onder de knie.
Yazan heeft nog een tip voor de spelers van het eerste : blijf goed overspelen. Dan komt het vast goed. Wij wensen Yazan heel veel plezier bij de wedstrijd van Papendrecht tegen Sparta (AV).
Tyler Schuurman tweede Pupil van de Week van 2025 (01-02-2025)
De 8-jarige Tyler Schuurman van Papendrecht JO9-1 was de tweede Pupil van de Week van 2025. Op de eerste zaterdag van februari was hij aanwezig tijdens de wedstrijd tussen Papendrecht en Spartaan ’20. Op professionele wijze haalde hij de wedstrijdbal van de speciale verhoging en liep ermee het veld op. Onder toeziend oog van aanvoerder Norichio Nieveld legde hij de bal keurig op de middenstip. Na het traditionele handen schudden volgde de toss. Vervolgens nam Lorenzo van Wijk de aftrap waarna Tyler met veel gemak en met de bal aan een touwtje het gat vond in de verdediging van Spartaan ’20 en zo naar het vijandelijke doel wist op te stomen. We hopen dat Tyler veel plezier heeft gehad.
Pupil van de Week Tyler Schuurman (26-01-2025)
Tyler Schuurman is de tweede Pupil van de Week van 2025. We ontmoeten hem op een zaterdagochtend in januari voor een kort interview en een fotoshoot. Ondanks het druilerige weer straalt Tyler van enthousiasme want zijn team, de JO9-1, heeft net met 5-3 gewonnen. “Het was een spannende wedstrijd”, vertelt de 8-jarige verdediger trots. Hij kwam zelfs dicht bij een doelpunt. “De bal schieten vind ik het allerleukste aan voetbal,” zegt hij met een grote glimlach. Tyler wordt getraind door Ashwin Bakema en is een grote waarde in de verdediging.
Als het om profvoetbal gaat, is Tyler een echte Ajax-fan. Zijn grote voorbeeld is Kenneth Taylor. Tyler zit in groep 5 van IKC Beatrix waar rekenen zijn favoriete vak is. Over de toekomst heeft hij al een duidelijk idee: later wil hij graag bij de politie werken.
Naast voetbal heeft Tyler een passie voor gamen. GTA en Roblox zijn de spellen die hij enthousiast speelt als hij niet op het veld staat. De spelers van het eerste elftal van VV Papendrecht krijgen van Tyler nog een goede tip mee: “Goed om je heen blijven kijken”. Een waardevol advies van deze jonge speler. Wij wensen Tyler heel veel plezier bij de wedstrijd tussen onze hoofdmacht en Spartaan’20. Maak er een mooie dag van.
Sam Offerman eerste Pupil van de Week van 2025 (18-01-2025)
De 8-jarige Sam Offerman van Papendrecht JO9-1 was de eerste Pupil van de Week van 2025. Hij was op zaterdagmiddag 18 januari te gast tijdens de regioderby tussen Papendrecht en Nieuw Lekkerland. Even voor half 3 liep hij het veld op, geflankeerd door Papendrecht-aanvoerder Rick Molenaar en -assistent-scheidsrechter Adrie van Rooijen. In de middencirkel schudde Sam handen met het arbitrale trio en met de tegenstanders. Hij verrichtte de aftrap om vervolgens zijn geweldige techniek te laten zien. Met veel gemak dribbelde hij langs de verdedigers van Nieuw Lekkerland op weg naar het doel. We hopen dat Sam veel plezier heeft gehad.
Pupil van de Week Sam Offerman (12-01-2025)
Sam Offerman is de eerste Pupil van de Week van 2025 en we zetten hem graag in de schijnwerpers. Sam is 8 jaar oud en een echte allrounder in het veld. Of hij nu verdedigt, op middenveld speelt, of in de spits staat, Sam voelt zich overal thuis. En als kers op de taart vindt hij het ook geweldig om in het doel te staan. Een veelzijdige speler met een groot talent.
Sam speelt in de JO9-1 en heeft grote dromen. Later wil hij graag profvoetballer worden. Zijn favoriete club is Real Madrid en zijn grote voorbeeld is Kylian Mbappé. Maar ook Cristiano Ronaldo staat hoog op zijn lijstje. Sam is een actieve en vrolijke jongen. Hij zit in groep 4 van de OBS Anne Frank. Als hij niet aan het trainen is of buiten speelt, vindt hij het heerlijk om te gamen op zijn PS5.
Sam kijkt uit naar de wedstrijd tussen Papendrecht en Nieuw Lekkerland die voor zaterdagmiddag 18 januari op het programma staat. Sam heeft een gouden tip voor de spelers van onze hoofdmacht: “Kijk goed hoe iedereen loopt en probeer zelf vrij te lopen”. We wensen Sam een geweldige wedstrijd toe.
Pupil van de Week Jax Maas (01-12-2024)
Jax Maas is de laatste Pupil van de Week van 2024. Jax is 8 jaar en is de spits van de JO9-1. Hij wordt getraind door Ashwin Bakema. Naast scoren is Jax gek op trucjes. Jax wil later graag profvoetballer worden. Voor het zover is, zit hij in groep 5 van OBS De Viermaster waar rekenen zijn favoriete vak is. Naast voetballen bij VV Papendrecht speelt Jax ook graag buiten, meestal met een bal aan zijn voet. De favoriete club van Jax is Feyenoord en hij hoopt ooit in de voetsporen te treden van zijn idolen Igor Paixão en Santiago Giménez.
Op zaterdag 7 december zal Jax de spelers van onze hoofdmacht ondersteunen tijdens hun laatste competitiewedstrijd voor de winterstop tegen NSVV. Als tip voor de spelers heeft hij: gelijk met zijn allen de aanval kiezen! Wij wensen Jax een heel fijne middag toe en hopen dat hij geluk brengt zodat de punten op het Slobbengors blijven.
Pupil van de Week Finn Kavelaar (03-11-2024)
Finn Kavelaar is de vierde Pupil van de Week van het seizoen. Finn is 8 jaar oud en een gedreven keeper bij de JO9-1. Finn vindt het allerleukste aan voetbal om samen met zijn teamgenoten op het veld te staan en samen te trainen en wedstrijden te spelen. Finn is leerling van groep 5 van het IKC Beatrix waar hij niet genoeg kan krijgen van het vak gymnastiek. Maar als hij niet op school is, houdt hij er ook van om buiten te spelen en een potje te gamen. Zijn hart klopt echter het snelst voor voetbal, met Feyenoord als favoriete club. En naast het bewonderen van keepers is hij een grote fan van Santiago Giménez.
De jonge keeper heeft een gouden tip voor de hoofdmacht van VV Papendrecht: luister goed naar de keeper. En speciaal voor de keeper zelf heeft Finn het volgende advies: goed duiken. We wensen Finn veel plezier bij de wedstrijd van Papendrecht tegen SHO en hopen op een mooie overwinning.
Pupil van de Week Luke de Groot (27-10-2024)
Luke de Groot, 7 jaar oud, is de derde Pupil van de Week van het seizoen. Luke, die een passie voor voetbal heeft, speelt als verdediger in de JO9-1 van VV Papendrecht en wordt getraind door Ashwin Bakema. Hij houdt van voetbal omdat je het samendoet als een team en dat zie je terug op het veld.
Luke zit in groep 4 van de obs Anne Frank waar rekenen zijn favoriete vak is. Buiten school en voetbal heeft Luke gamen als hobby. En als hij mag kiezen wat hij eet, staat er patat op het menu. Zijn favoriete club is Feyenoord en hij is een grote fan van de spelers Santiago Giménez en Lutsharel Geertruida.
Aan de spelers van het eerste van VV Papendrecht heeft Luke een gouden tip: “Niet allemaal naar voren gaan, als je moet verdedigen”. Een echte verdediger in hart en nieren dus! Succes Luke en geniet van de wedstrijd tegen BVCB.
Pupil van de Week Aren Idrisoglou (23-09-2024)
De eerste Pupil van de Week van het nieuwe seizoen is Aren Idrisoglou. Aren is 7 jaar oud en speelt met veel enthousiasme in de JO9-1 waar hij als middenvelder actief is. Wel een aanvallende middenvelder want scoren vindt hij het leukste. Aren kijkt op naar voetbalgrootheden als Messi, Neymar en Mbappé maar zijn favoriete club is en blijft natuurlijk VV Papendrecht.
Naast het voetbalveld vind je Aren vaak buiten waar hij net zo graag speelt als dat hij gamet. Op school, de IKC Beatrix, blinkt Aren uit in rekenen, zijn favoriete vak. Hij droomt ervan om architect te worden als hij later groot is.
Aren zit komende zaterdag op de bank als Papendrecht 1 vanaf 14.30 uur speelt tegen Spijkenisse 1. Kom komende zaterdag naar het Slobbengors voor een mooie voetbalmiddag. Wij wensen Aren alvast heel veel plezier bij de wedstrijd.
Verslagen/Nieuws JO9-1
Pupil van de Week Sven Faber (23-02-2025)
Deze week willen we graag Sven Faber in het zonnetje zetten. Hij is namelijk deze keer onze Pupil van de Week. Sven is 9 jaar oud en speelt met veel enthousiasme in de JO9-2 waar hij vaak als verdediger te zien is. Voor Sven is voetbal meer dan alleen een spel; het gaat om samen spelen, samen winnen en ook samen verliezen, al is dat laatste natuurlijk minder leuk.
Sven zit in groep 6 van het KC Prins Constantijn en heeft gymnen als zijn favoriete vak op school. Buiten de lessen om houdt hij ervan om lekker buiten te spelen en te gamen. Als echte voetbalfan is zijn favoriete club VV Papendrecht. Zijn favoriete speler hadden we maar wat graag voor de rood-zwarten zien spelen: Kylian Mbappé.
Sven wenst de spelers van het eerste veel succes op zaterdag 1 maart. Het thuisduel tegen Nieuwenhoorn begint om 14.30 uur. Wij wensen Sven heel veel plezier bij de wedstrijd en hopen dat hij veel geluk brengt.
Pupil van de Week Tim van Vuuren (06-10-2024)
Bij de wedstrijd van de hoofdmacht VV Papendrecht tegen De Jodan Boys van zaterdag 12 oktober staat Tim van Vuuren in de schijnwerpers als Pupil van de Week. Tim speelt zijn wedstrijden in de JO9-2 waar hij getraind wordt door zijn vader Martin.
Tim is vaak in de verdediging te vinden maar ook op het middenveld kan hij goed uit de voeten. Als grote fan van Real Madrid kijkt Tim vooral op naar sterren als Jude Bellingham en Kylian Mbappé.
Tim zit in groep 5 van de Oranje-Nassau school waar geschiedenis zijn favoriete vak is. Naast voetbal houdt Tim ook van gamen en hij smult graag van pannenkoeken en stamppot. Later wil hij, net als zijn vader, brandweerman worden. Tot slot deelt Tim een waardevolle tip voor de spelers van ons eerste: “Houd het veld breed en zorg dat jullie goed doordekken.” Wij wensen Tim een heel plezierige dag.