Terug
Presentatiegids De Rode V

Tijdens één van de eerste competitiewedstrijden van het seizoen wordt De Rode V officieel gepresenteerd. In de glossy laat VV Papendrecht een beeld zien van onze club. De Presentatiegids komt tot stand dankzij de Communicatiecommissie, de Sponsorcommissie, hoofdsponsor NOSUCH en sponsor en uitgever ZPRESS Sport. Het magazine is op de club verkrijgbaar en tevens online in te zien.

Klik hier voor de editie van 2017  >>
Klik hier voor de editie van 2016  >>
Klik hier voor de editie van 2015  >>

Wilt u met uw bedrijf in de Presentatiegids of weet u een bedrijf dat graag zou willen adverteren in de De Rode V, neem dan per e-mail contact op met de Sponsorcommissie:

sponsor@vvpapendrecht.nl.

Voor algemene informatie kunt u per e-mail contact opnemen met de Communicatiecommissie:

websitevoetbal@vvpapendrecht.nl.