
1 mei 2025
Donderdag 1 mei stond helemaal in het teken van sportiviteit, teamgeest en plezier tijdens het jaarlijkse schoolvoetbaltoernooi voor alle basisscholen uit Papendrecht. Maar liefst 66 teams hadden zich ingeschreven, verdeeld over vier leeftijdscategorieën. Wat betreft het aantal kinderen was het een recorddeelname.
De jongste toppers van Groep A (groep 1/2) trapten met veel enthousiasme de dag af. Daar ging de winst overtuigend naar CKC Prins Floris A1. In Groep B (groep 3/4) zagen we spannende wedstrijden en veel inzet, met als trotse winnaar OBS ‘t Kofschip B3. De strijd in Groep C (groep 6/7) was intens, met mooie acties en goed samenspel. OBS De Knotwilg C2 mocht daar uiteindelijk de beker omhooghouden. Tot slot gaven de voetballers van Groep D (groep 7/8) alles wat ze hadden in de brandende zon. Het was OBS De Viermaster D1 die zich de beste van de middag mocht noemen.
Wat was een fantastische dag voor het schoolvoetbal op de velden van Voetbalvereniging Papendrecht op sportpark Slobbengors. Ondanks de hitte en felle zon hield iedereen zich kranig. Een speciaal applaus voor alle vrijwilligers, van kantinemedewerkers tot scheidsrechters. Zonder jullie was dit geweldige sportfeest niet mogelijk geweest. En wat overheerste: blije gezichten, trotse kinderen en een dag om nooit te vergeten.