Terug

JO11-1 (E1)

 

Stand Competitie (9×9) – Eerste klasse


Papendrecht JO11-1 - Pupillen 1e klasse 05 (Periode: Seizoen)
Stand GS WN GL VL PT VR TG PM
1Papendrecht JO11-18 6 2 0 20 25 7 0
2Oranje Wit JO11-28 3 3 2 12 15 13 0
3VVAC JO11-18 3 0 5 9 15 18 0
4Drechtstreek JO11-18 2 2 4 8 18 24 0
5Pelikaan JO11-1G8 2 1 5 7 15 26 0
Laatst bijgewerkt op | 27-06-2017 | 00:37:38 |

 

Uitslagen poule

Papendrecht JO11-1 - Geen poule wedstrijden beschikbaar

 

Stand Beker


Papendrecht JO11-1 - Pupillen - Beker
Stand GS WN GL VL PT VR TG PM
1SC 't Zand JO11-13 2 1 0 7 20 6 0
2Bavel JO11-13 1 2 0 5 10 7 0
3Papendrecht JO11-13 1 1 1 4 12 12 0
4VVAC JO11-13 0 0 3 0 4 21 0
Laatst bijgewerkt op | 27-06-2017 | 00:37:38 |

 

Uitslagen/Programma


Datum Aanv.   Team thuis   Team uit Scheidsrechter t   u Verslag
27-aug Oranje Wit JO11-1 Papendrecht JO11-1 -
03-sep 10:30 Papendrecht JO11-1 VVAC JO11-1 6 - 3
10-sep 08:45 SC 't Zand JO11-1 Papendrecht JO11-1 Domburg, D.G.J.M. van 6 - 3
17-sep 08:30 Pelikaan JO11-1G Papendrecht JO11-1 Baars, T.J.D. 0 - 4
24-sep 10:30 Papendrecht JO11-1 Wieldrecht JO11-1 Koot, F. 8 - 2
01-okt 09:00 Dubbeldam JO11-1 Papendrecht JO11-1 Hermsen, J. 10 - 3
08-okt 08:30 ASWH JO11-1 Papendrecht JO11-1 Verboom, S. 3 - 2
15-okt 10:30 Papendrecht JO11-1 Oranje Wit JO11-1 Benjamins, P. 1 - 3
22-okt 09:00 Papendrecht JO11-1 ASWH JO11-1 Grimmius, M.H.R. 3 - 4
29-okt 11:30 Bavel JO11-1 Papendrecht JO11-1 Gils, A van 3 - 3
05-nov 08:30 Wieldrecht JO11-1 Papendrecht JO11-1 Driel, R. van 0 - 11
12-nov 09:00 Papendrecht JO11-1 Dubbeldam JO11-1 Molendijk, T. 2 - 9
19-nov 08:30 Oranje Wit JO11-1 Papendrecht JO11-1 Bakker, D. de 6 - 4
26-nov 09:00 Papendrecht JO11-1 Pelikaan JO11-1G Sluijsdam, T. van 3 - 1
03-dec 09:00 Sliedrecht JO11-1 Papendrecht JO11-1 -
18-jan 19:00 Papendrecht JO11-1 Feyenoord JO11-1 -
04-feb 10:15 Pelikaan JO11-1G Papendrecht JO11-1 Coevorden, C. 0 - 5
18-feb 09:00 Papendrecht JO11-1 Oranje Wit JO11-2 3 - 1
25-feb 10:30 Papendrecht JO11-1 VVAC JO11-1 Sluijsdam, T. van 3 - 0
11-mrt 08:30 Drechtstreek JO11-1 Papendrecht JO11-1 Veenma, Q. 2 - 2
18-mrt 10:30 Papendrecht JO11-1 Pelikaan JO11-1G Molendijk, T. 4 - 1
25-mrt 08:30 VVAC JO11-1 Papendrecht JO11-1 Breedveld, M 2 - 4
08-apr 08:30 Oranje Wit JO11-2 Papendrecht JO11-1 Waard, R.L. de 0 - 0
11-mei 18:30 Papendrecht JO11-1 Drechtstreek JO11-1 Molendijk, T. 4 - 1

 

Spelers

Voorlopige teamindeling pupillen  >>

Begeleiding

 

Trainer:  Rachim Saebu
 Peter Rombout
Leider:  Rachim Saebu
 Peter Rombout
X

Trainingsschema  >>

 

Sponsor

logo-clb

 

Overige informatie