Terug

JO13-1 (D1)

 

Stand Competitie


Papendrecht JO13-1 - Pupillen (Periode: Seizoen)
Stand GS WN GL VL PT VR TG PM
1Sliedrecht JO13-120 19 0 1 57 89 21 0
2Kozakken Boys JO13-120 13 2 5 41 52 33 0
3Dubbeldam JO13-120 11 3 6 36 53 34 0
4ASWH JO13-120 9 4 7 31 41 35 0
5Madese Boys JO13-120 9 1 10 28 49 50 0
6LRC JO13-120 8 4 8 28 36 44 0
7Theole JO13-120 7 6 7 27 43 42 0
8VVGZ JO13-120 6 3 11 21 35 62 0
9Papendrecht JO13-120 5 5 10 20 34 58 0
10Nivo Sparta JO13-120 4 2 14 14 40 64 0
11Hardinxveld JO13-120 2 4 14 10 17 46 0
Laatst bijgewerkt op | 27-06-2017 | 00:36:17 |

 

Uitslagen Poule

Papendrecht JO13-1 - Geen poule wedstrijden beschikbaar

 

Stand Beker


Papendrecht JO13-1 - Pupillen - Beker
Stand GS WN GL VL PT VR TG PM
1TSC JO13-13 2 1 0 7 16 2 0
2Papendrecht JO13-13 2 1 0 7 10 4 0
3LRC JO13-13 0 1 2 1 4 11 0
4GJS JO13-13 0 1 2 1 2 15 0
Laatst bijgewerkt op | 27-06-2017 | 00:36:17 |

 

Uitslagen/Programma


Datum Aanv.   Team thuis   Team uit Scheidsrechter t   u Verslag
27-aug 10:00 GJS JO13-1 Papendrecht JO13-1 Schipper, J. 1 - 4
03-sep 10:30 Dubbeldam JO13-1 Papendrecht JO13-1 Medina Kok, A. 5 - 1
10-sep 10:30 Papendrecht JO13-1 Kozakken Boys JO13-1 Ayaz, E. 2 - 2
17-sep 12:00 LRC JO13-1 Papendrecht JO13-1 Dijk, H. van 0 - 4
24-sep 10:30 Papendrecht JO13-1 Madese Boys JO13-1 Sluijsdam, T. van 2 - 0
01-okt 10:30 Papendrecht JO13-1 Nivo Sparta JO13-1 Benjamins, P. 2 - 5
08-okt 09:45 Hardinxveld JO13-1 Papendrecht JO13-1 Linden, P.L. v.d. 1 - 4
15-okt 10:30 Papendrecht JO13-1 VVGZ JO13-1 Bot, G.J.W. de 1 - 4
22-okt 10:30 Papendrecht JO13-1 LRC JO13-1 Toor, A van 5 - 2
29-okt 10:00 ASWH JO13-1 Papendrecht JO13-1 Graaff, H.J. de 3 - 2
05-nov 09:45 Sliedrecht JO13-1 Papendrecht JO13-1 Herik, M vd 6 - 2
12-nov 10:30 Papendrecht JO13-1 Theole JO13-1 Ayaz, E. 3 - 3
19-nov 10:30 Papendrecht JO13-1 TSC JO13-1 Koot, A. 1 - 1
26-nov 08:30 GJS JO13-1 Papendrecht JO13-1 -
03-dec 09:00 Papendrecht JO13-1 Dubbeldam JO13-1 Ayaz, E. 0 - 4
10-dec 08:30 Kozakken Boys JO13-1 Papendrecht JO13-1 Visser, M.H. 3 - 1
17-dec 10:00 Sliedrecht JO13-1 Papendrecht JO13-1 Borsje, L.F. 10 - 2
05-jan Papendrecht JO13-1 ASWH JO13-1 -
04-feb 09:00 De Zwerver JO13-1 Papendrecht JO13-1 -
18-feb 13:15 Madese Boys JO13-1 Papendrecht JO13-1 Renne, C.Y. 8 - 0
04-mrt 10:30 Papendrecht JO13-1 LRC JO13-1 Heer, R. de 1 - 0
11-mrt 10:30 Papendrecht JO13-1 Sliedrecht JO13-1 Ayaz, E. 2 - 0
18-mrt 10:30 Papendrecht JO13-1 Hardinxveld JO13-1 Grimmius, M.H.R. 2 - 2
25-mrt 09:45 Nivo Sparta JO13-1 Papendrecht JO13-1 Klijn, I. 5 - 0
01-apr 10:30 Papendrecht JO13-1 ASWH JO13-1 Ayaz, E. 0 - 2
08-apr 08:30 VVGZ JO13-1 Papendrecht JO13-1 Dongen, R. van 2 - 2
06-mei 11:15 Theole JO13-1 Papendrecht JO13-1 Bahar, J. 3 - 3

 

Spelers

Voorlopige teamindeling pupillen  >>

 

Begeleiding

Trainer:  Mark Schreurs
Assistent:  Thomas Muilwijk
Leider:   Mark Schreurs
 Thomas Muilwijk
X

Trainingsschema  >>

 

Sponsor

ic-services-bv

 

Overige informatie