Terug

JO15-1 (C1)

 

Stand Competitie


Papendrecht JO15-1 - Junioren (Periode: Seizoen)
Stand GS WN GL VL PT VR TG PM
1VVGZ JO15-120 19 0 1 57 113 27 0
2Unitas JO15-120 17 1 2 52 89 31 0
3ASWH JO15-120 17 0 3 51 84 17 0
4De Alblas JO15-120 8 2 10 26 42 40 0
5Drechtstreek JO15-120 7 4 9 25 40 54 0
6Papendrecht JO15-120 7 4 9 25 36 57 0
7Kozakken Boys JO15-120 7 3 10 24 41 53 0
8Alblasserdam JO15-120 6 4 10 22 51 63 0
9Pelikaan JO15-120 7 0 13 21 26 51 0
10Sleeuwijk JO15-120 3 3 14 12 27 75 0
11Stedoco JO15-120 1 1 18 4 22 103 0
Laatst bijgewerkt op | 27-06-2017 | 00:34:40 |

 

Uitslagen Poule

Papendrecht JO15-1 - Geen poule wedstrijden beschikbaar

 

Stand Beker


Papendrecht JO15-1 - Junioren - Beker
Stand GS WN GL VL PT VR TG PM
1Hardinxveld JO15-13 2 0 1 6 14 4 0
2Boeimeer JO15-13 2 0 1 6 6 6 0
3Papendrecht JO15-13 1 1 1 4 7 7 0
4Madese Boys JO15-13 0 1 2 1 3 13 0
Laatst bijgewerkt op | 27-06-2017 | 00:34:40 |

 

Uitslagen/Programma


Datum Aanv.   Team thuis   Team uit Scheidsrechter t   u Verslag
20-aug 09:45 Hardinxveld JO15-1 Papendrecht JO15-1 -
27-aug 13:15 Boeimeer JO15-1 Papendrecht JO15-1 Ummels, M. 0 - 5
03-sep 10:30 Papendrecht JO15-1 VVGZ JO15-1 Bot, G.J.W. de 1 - 8
10-sep 13:00 Alblasserdam JO15-1 Papendrecht JO15-1 Yildirim, M. 5 - 1
17-sep 10:30 Papendrecht JO15-1 ASWH JO15-1 Toor, A van 1 - 4
24-sep 10:00 Drechtstreek JO15-1 Papendrecht JO15-1 Jong, J.H. de 2 - 2
01-okt 10:30 Papendrecht JO15-1 Pelikaan JO15-1 Ayaz, E. 4 - 2
04-okt 19:15 Papendrecht JO15-1 EBOH JO 15-1 -
15-okt 10:30 Papendrecht JO15-1 Unitas JO15-1 0 - 4
22-okt 10:30 Papendrecht JO15-1 Madese Boys JO15-1 Koot, A. 2 - 2
29-okt 10:00 Stedoco JO15-1 Papendrecht JO15-1 Schuijt, C. 1 - 2
05-nov 10:30 Papendrecht JO15-1 Sleeuwijk JO15-1 Ayaz, E. 4 - 2
12-nov 10:30 Papendrecht JO15-1 Kozakken Boys JO15-1 2 - 2
19-nov 10:30 Hardinxveld JO15-1 Papendrecht JO15-1 Gier, C. de 5 - 0
26-nov 10:15 De Alblas JO15-1 Papendrecht JO15-1 Schut, E. 1 - 0
03-dec 10:15 VVGZ JO15-1 Papendrecht JO15-1 Musters, N.G.A.J. 7 - 1
10-dec 10:30 Papendrecht JO15-1 Alblasserdam JO15-1 Ayaz, E. 2 - 2
27-dec Papendrecht JO15-1 ASWH JO15-1 -
21-jan 12:15 EBOH JO15-1 Papendrecht JO15-1 -
28-jan 12:30 Papendrecht JO15-1 GJS JO15-1 -
04-feb 11:00 Oranje Wit JO17-3 Papendrecht JO15-1 -
18-feb 10:30 Papendrecht JO15-1 Drechtstreek JO15-1 Grimmius, M.H.R. 0 - 0
25-feb 12:30 ASWH JO15-1 Papendrecht JO15-1 5 - 1
11-mrt 10:30 Sleeuwijk JO15-1 Papendrecht JO15-1 Mohamed, A. 0 - 2
25-mrt 10:15 Pelikaan JO15-1 Papendrecht JO15-1 Buitendijk, C.G.H. 5 - 1
01-apr 10:30 Papendrecht JO15-1 Stedoco JO15-1 6 - 0
08-apr 12:30 Unitas JO15-1 Papendrecht JO15-1 Evers, G.J.E. 6 - 3
12-apr 19:30 Papendrecht JO15-1 De Alblas JO15-1 1 - 0
22-apr 10:00 Kozakken Boys JO15-1 Papendrecht JO15-1 1 - 2

 

Spelers

Voorlopige teamindeling junioren  >>

Begeleiding

 

Trainer:  Bram Rikkers
Leider:  Bram Rikkers
X

Trainingsschema  >>

 

Sponsor

Eteha-Slangtechniek

 

Overige informatie