Terug
VV Papendrecht-Voetbalkrant

Getracht wordt om in het voorjaar de VV Papendrecht Voetbalkrant uit te geven. De Voetbalkrant wordt verzorgd door de Communicatiecommissie, de Sponsorcommissie en hoofdsponsor NOSUCH. In de Voetbalkrant presenteert voetbalvereniging Papendrecht zich aan een groot publiek. De VV Papendrecht Voetbalkrant wordt door heel de gemeente Papendrecht verspreid, is op de club verkrijgbaar en is ook online in te zien.

Klik hier voor de editie van 2018  >>
Klik hier voor de editie van 2017  >>
Klik hier voor de editie van 2015  >>
Klik hier voor de editie van 2014  >>

Wilt u met uw bedrijf in de VV Papendrecht Voetbalkrant of weet u een bedrijf dat graag zou willen adverteren in de voetbalkrant, neem dan per e-mail contact op met de Sponsorcommissie:

sponsor@vvpapendrecht.nl.

Voor algemene informatie kunt u per e-mail contact opnemen met de Communicatiecommissie:

websitevoetbal@vvpapendrecht.nl.