Terug
Vrijdag bijeenkomst geïnteresseerde medewerkers kantine

Op 6 september om 20.00 uur willen wij iedereen uitnodigen, die iets in de kantine wil en kan betekenen. Al is het maar een aantal uur achter de bar of in de keuken. De bezetting voor de keuken en de bar is op dit moment krap en daarom hopen wij op een grote opkomst. Het zou ons als kantinemensen en vereniging enorm helpen. Onder het genot van een hapje en een drankje vertellen wij, wat er allemaal mogelijk is in de kantine. Natuurlijk bestaat alle mogelijkheid voor het stellen van vragen en indien gewenst geven we gelijk een tapcursus.

Mocht je niet kunnen komen, maar wel interesse hebben om mogelijk iets te gaan doen, kun je ons dat per e-mail laten weten: kantinecommissie@vvpapendrecht.nl.

Hopelijk tot vrijdag 6 september in de kantine!

Namens het kantinepersoneel,
Marc Commandeur