Terug
Kom lekker voetballen bij VV Papendrecht

Volgens de Belangenorganisatie Amateur Voetbalverenigingen heeft bijna een kwart van de amateurvoetbalclubs een wachtlijst voor nieuwe leden. Kinderen moeten vaak wel meer dan een jaar wachten voordat er een plekje voor ze is. Meestal is ruimtegebrek de belangrijkste reden voor zo’n wachtlijst aangezien gemeenten steeds minder rekening houden met sportclubs en ze de ruimtes liever volbouwen met huizen.

Bij Voetbalvereniging Papendrecht zijn er geen wachtlijsten. Leden kunnen zelfs twee keer in de week trainen. Dankzij ons kunstgrasveld en de twee hybridevelden is de kans op afgelastingen van trainingen en wedstrijden tot een minimum beperkt. Kinderen zijn altijd welkom voor een gratis proeftraining om te kijken of voetbal hun sport zou kunnen zijn. Meer informatie staat op de website op de pagina Lidmaatschap  >>