JO10-1 traint in de zaal (01-2026)
Door het winterse weer kon niet altijd op onze velden getraind worden. Om toch wat te doen, gingen sommigen indoor. Zo is JO10-1 met trainer Ashwin in de zaal gaan voetballen. Top!
Eerste Pupil van de Week Caylen Donker (27-09-2025)
Op de laatste zaterdagmiddag van september was Caylen Donker van JO10-1 de eerste Pupil van de Week van het nieuwe seizoen tijdens de wedstrijd van Papendrecht tegen BVCB. Hij gaf aan later graag profvoetballer te willen worden. Hij liet overduidelijk zien over voetbalkwaliteiten te beschikken want voordat de gasten het in de gaten hadden, was hij vanaf de aftrapstip al naar hun keeper gestoven die hij gemakkelijk in de luren legde. Goed gedaan, Caylen!
Pupil van de Week Caylen Donker (21-09-2025)
Zaterdag 27 september is het zover. Dan staat voor onze hoofdmacht de eerste thuiswedstrijd van de nieuwe competitie op het programma. Tegenstander is BVCB. Dat betekent ook weer een Pupil van de Week. De 8-jarige Caylen Donker heeft de eer de eerste Pupil van de Week van het nieuwe seizoen te mogen zijn. De enthousiaste speler uit onze JO10-1 is meestal te vinden in de verdediging of op het middenveld.
Op de vraag wat Caylen het leukste vindt aan voetballen, antwoordt hij: “Scoren natuurlijk!” Zijn liefde voor voetbal spat ervan af en dat zie je ook terug in zijn grote droom: profvoetballer worden. Mocht dat niet lukken, dan lijkt politieman hem ook wel wat. Caylen is dus sowieso klaar om in actie te komen.
Caylen zit in groep 5 van IKC Beatrix waar zijn favoriete vak de pauze is. Want ja, dan kan er weer gevoetbald worden. Zijn voetbalheld is Mbappé en zijn favoriete club is Real Madrid maar als hij één keer met iemand zou mogen samenspelen, dan kiest hij voor niemand minder dan Virgil van Dijk. Tot slot heeft Caylen nog een slimme tip voor de spelers van het eerste elftal: “Goed met zijn allen omschakelen!” – een echte teamspeler dus.
We wensen Caylen een fantastische dag en hopen dat hij geniet van zijn moment in de schijnwerpers. Zet ‘m op, Caylen!





