Terug
Veilingitems voor Eeuwfeestdiner gezocht

In het kader van het naderende 100-jarig bestaan van VV Papendrecht is de Jubileumcommissie bezig met de organisatie van een Eeuwfeestdiner voor ondernemers, dat zal plaatsvinden op donderdag 21 november. Doel is om geld bij elkaar te krijgen om de jubileumactiviteiten te financieren. Onderdeel van het diner is een veiling. De commissie is op zoek naar unieke veilingitems en is onder meer geïnteresseerd in mooie oude flessen drank, wellicht vergeten in de kelder. Mocht je nog een bijzondere fles hebben en wil je die ter beschikking stellen aan de vereniging, stuur dan een e-mail naar jubileum@vvpapendrecht.nl.

Andere veilingitems zijn uiteraard ook van harte welkom. Het hoeft niet altijd iets materieels te zijn. Het kan bijvoorbeeld ook een rondleiding of kijkje achter de schermen zijn op plaatsen, waar je normaal niet komt. Alles is welkom.

Bij voorbaat dank voor uw medewerking.