Terug
Vacature trainer Vrouwen 1

Voetbalvereniging Papendrecht zoekt voor het seizoen 2024-2025 een nieuwe trainer-coach voor Vrouwen 1 dat uitkomt in de derde klasse. De enthousiaste groep bestaat uit jonge meiden en dames met ervaring. Papendrecht VR1 traint twee keer in de week en speelt haar wedstrijden op zaterdag.

We zoeken een ambitieuze trainer die voor de juiste combinatie kan zorgen tussen het prestatiegerichte deel van het voetbal en het plezier in het spelletje. U bent communicatief vaardig en weet mensen te binden en te motiveren. Uw coachingstijl typeert zich als positief stimulerend en u bent in staat om spelers zich verder te laten ontwikkelen. Een vergoeding bestaat tot de mogelijkheden.

U kunt uw interesse kenbaar maken door contact op te nemen met secretaris Edwin Schreurs (secretaris@vvpapendrecht.nl) of Monique Klooster van de Technische Commissie Vrouwen (tc@vvpapendrecht.nl).