Terug
Voetbaltrainer gezocht voor sportklas De Lage Waard

Vorig schooljaar is CSG De Lage Waard gestart met een sportklas. Leerlingen, die kiezen voor die speciale klas, krijgen twee uur per week extra sportles. Die twee uur extra worden zoveel mogelijk ingevuld middel sportactiviteiten buiten de school.

VV Papendrecht is met De Lage Waard een sportieve samenwerking aangegaan om de sportklas te ondersteunen. Twee sportklassen zullen in de maanden september en oktober voetbaltraining volgen op het Slobbengors. Deze lessen vallen binnen de reguliere lestijden (13:30 – 15:00 uur). De meeste lessen zullen verzorgd worden door Mark Schreurs. We zijn nog wel op zoek naar een trainer, die op dinsdag 17 en 24 september die lessen zou kunnen verzorgen. Wie van onze club zou dat willen gaan doen?

Voor meer informatie en aanmelden kan contact opgenomen worden met de Jeugdafdeling. E-mail: jeugd@vvpapendrecht.nl.