Terug
Voorlopige teamindelingen JO7 t/m JO23

Met het oog op het naderende seizoen 2024-2025 zijn de voorlopige teamindelingen van JO7 tot en met JO23 opgesteld. We willen benadrukken dat het voorlopige indelingen zijn. Aanpassingen zijn dus mogelijk. Voor deze methode is gekozen om iedereen tijdig een idee te geven, waar hij of zij aan toe is. De definitieve indelingen worden pas voor aanvang van de eerste, officiële wedstrijden van het nieuwe seizoen bekendgemaakt.

Voorlopige teamindelingen junioren en JO23 seizoen 2024-2025  >>
Voorlopige teamindelingen pupillen seizoen 2024-2025  >>

Momenteel lopen nog de nodige gesprekken met spelers, ploegen en teambegeleiders. Het kan daarom zijn dat jouw naam er niet bijstaat. Met uiterste zorgvuldigheid is gekeken naar de invulling. Mocht desondanks je naam niet in de voorlopige teamindeling zijn opgenomen, je naam niet juist geschreven zijn of heb je belangstelling om trainer of leider te worden van een jeugdteam, neem dan contact op met de desbetreffende jeugdcoördinator of stuur een e-mail naar: jeugd@vvpapendrecht.nl.