Terug
Stem op VV Papendrecht bij Rabo ClubSupport

Een vereniging of club is er voor iedereen. Wie je ook bent en waar je ook vandaan komt. Het is als een tweede thuis. Een plek waar je elkaar ontmoet, elkaar sterker maakt en helemaal jezelf kunt zijn. Daarom versterkt de Rabobank met Rabo ClubSupport clubs met kennis, netwerk en geld. Dat is goed voor de club en geweldig voor de buurt. Als lid van de Rabobank beslis jij mee welke club een financiële ondersteuning ontvangt. Kortom: jouw stem is geld waard.

VV Papendrecht is een club met historie en toekomst. Historie is mooi maar dat is niet voldoende. We kijken daarom vooral vooruit. In verband met de verduurzaming van onze accommodatie willen we zonnepanelen plaatsen op het dak van de bestuurskamer en kleedkamers. Als je bankiert bij de Rabobank, kun je ons helpen dat doel te bereiken. Je kunt tot 25 oktober stemmen op Voetbalvereniging Papendrecht. Niet vergeten! Stemmen kan via de website van Rabo Clubsupport  >>