Terug
Stem op ons voor Rookvrije Generatie Award

Dankzij een voorstel van onze leden is VV Papendrecht sinds 1 januari van dit jaar rookvrij en daar zijn we trots op. Vanwege dit initiatief zijn we genomineerd voor de Rookvrije Generatie Award in de categorie Sportverenigingen.

De Rookvrije Generatie Awards zijn tot stand gekomen dankzij de Hartstichting, KWF Kankerbestrijding en het Longfonds. Samen hebben de drie gezondheidsfondsen het doel om ervoor te zorgen dat kinderen rookvrij kunnen opgroeien. Dat lukt als we samen het goede voorbeeld geven en de omgevingen waar kinderen komen rookvrij maken. Omdat VV Papendrecht heeft bijgedragen aan een Rookvrije Generatie komen we in aanmerking voor een Award. Door zoveel mogelijk stemmen te vergaren maken we kans om te winnen. De stemfase duurt tot en met zondag 7 maart. Stem op ons door hier te klikken  >>

Dus stem op VV Papendrecht en help ons de Rookvrije Generatie Award te winnen!