Terug
Stem op VV Papendrecht bij Rabo ClubSupport

Iedereen verdient een club. Het is als een tweede huis. Een plek waar je elkaar ontmoet, elkaar sterker maakt en helemaal jezelf kunt zijn. Kortom: verenigingen zijn onmisbaar. Daarom helpt de Rabobank hen graag met kennis, netwerk en geld om hun ambities te realiseren. Rabobank wil clubs sterker en toekomstbestendig maken en geeft daarom als coöperatieve bank ieder jaar een deel van zijn resultaat terug aan verenigingen. Als lid van de Rabobank beslis jij mee welke club een financiële ondersteuning ontvangt. Jouw stem is dus geld waard. Dat is goed voor VV Papendrecht en geweldig voor de samenleving.

VV Papendrecht wil een inclusieve voetbalclub zijn waar ruimte is voor iedereen en waar buiten het voetbal veel andere activiteiten gehouden worden. Maatschappelijke betrokkenheid staat bij ons hoog in het vaandel. Duurzamer groeien is een kernbegrip. Ons doel is het verduurzamen van onze veldverlichting. De drie trainingsvelden worden voorzien van ledverlichting. Deze aanpassing zal ervoor zorgen dat ons elektriciteitsverbruik met 40 à 50 % zal afnemen. De eventueel toegekende bijdrage zullen wij gebruiken om de lening die we zijn aangegaan te verlagen. Als je bankiert bij de Rabobank, kun je ons helpen dat doel te bereiken. Je kunt van maandag 4 tot en met dinsdag 26 september stemmen op Voetbalvereniging Papendrecht. Niet vergeten! Stemmen kan via de website van Rabo Clubsupport  >>