Terug
Jumbo-actie Sparen met Elkaar loopt ten einde

De Jumbo-actie Sparen met Elkaar loopt ten einde. Tot en met dindag 9 maart ontvangt u bij iedere 10 euro aan boodschappen bij Jumbo Westpolder Papendrecht en Jumbo Meentpassage Papendrecht een spaarpunt dat u aan ons kunt toekennen door deze in de supermarkt te deponeren in het bakje van VV Papendrecht of door de unieke code van uw spaarpunt invullen op de website van Jumbo Sparen met Elkaar  >>

Hoe meer punten VV Papendrecht heeft, hoe groter het bedrag dat de we kunnen besteden aan spel-, leer- en trainingsmaterialen voor de jeugd. In de tussenstand van 15 februari had VV Drechtstreek de meeste punten vergaard, op de voet gevolgd door VV Papendrecht. Help ons zoveel mogelijk punten te verzamelen, zodat we ons spaardoel kunnen bereiken en de blauw-witten verslaan.

VV Papendrecht bedankt bij voorbaat iedereen voor de ondersteuning.