Terug
Robbin Sterk winnaar hoofdprijs Grote Clubactie 2019

De Grote Clubactie van dit jaar is in volle gang. Robbin Sterk van MO15 verkocht vorig jaar maar liefst 42 loten en was daarmee de beste lotenverkoper van voetbalvereniging Papendrecht. Zij won daarmee de hoofdprijs van onze club: een voetbaltenue naar keuze. Zij koos voor het schitterende uittenue van Feyenoord van dit seizoen.

Gefeliciteerd Robbin met je fraaie prijs!

Ook dit jaar is de speciaal door VV Papendrecht beschikbaar gestelde eerste prijs een voetbaltenue naar keuze. De tweede prijs is een bioscoopbon. De best verkopende ploeg wint een teammaaltijd in de kantine. Wil jij in aanmerking komen voor deze prijzen? Probeer dan zoveel mogelijk loten te verkopen aan je ouders, grootouders, ooms, tantes, broers, zussen, vrienden, vriendinnen, klasgenoten, buren etc. Ook bij de Grote Clubactie zelf zijn mooie prijzen te winnen, zowel voor kopers als verkopers van loten. Meer informatie staat in het bericht op de website  >>