Terug
PapendrechtLegends 7×7 op 1 november

De PapendrechtLegends zijn inmiddels twee keer in actie geweest op sportpark Oostpolder. De eerste geplande ontmoeting op het Slobbengors kon vanwege overvloedige regenval helaas niet doorgaan. Op vrijdagavond 1 november volgt een nieuwe poging. Het samenwerkingsverband tussen VV Papendrecht en VV Drechtstreek biedt veteranen de mogelijkheid om lekker een potje zeven tegen zeven te spelen zonder arbitrale leiding op een half veld. De 35-plussers worden om 20 uur in de kleedkamers verwacht. Rood-zwart en blauw-wit strijden met en tegen elkaar, maar tijdens de legendarische derde helft wordt de strijdbijl uiteraard begraven.

Vanzelfsprekend zijn wij op zoek naar meer PapendrechtLegends. We roepen iedereen op, die een band heeft met onze club, om mee te doen. Geïnteresseerden kunnen zich opgeven als team. Maak je geen deel uit van een ploeg, maar wil je wel graag meevoetballen, dan ben je uiteraard ook van harte welkom.

Voor inschrijving of informatie kun je e-mailen naar: ppdlegends@gmail.com.