Terug
VV Papendrecht-influencers gezocht

Zoals iedereen wel weet, heeft VV Papendrecht niet alleen een website maar zijn we ook actief op sociale media. Alleen kan dit veel beter. Door tijdgebrek hebben de huidige accountbeheerders weinig gelegenheid om bijvoorbeeld de Instagram-pagina bij te houden wat natuurlijk wel leuk zou zijn. Hiermee zouden we VV Papendrecht veel meer kunnen laten zien aan iedereen. Daarom zoeken wij VV Papendrecht-influencers die het medebeheer krijgen over de Instagram-pagina van VV Papendrecht  >>

Je kunt verhalen plaatsen, reels maken, berichten posten en op berichten reageren. Je hebt volledige vrijheid daarin. Bedenk wel: je plaatst alles uit de naam van VV Papendrecht, dus wees altijd respectvol en bedachtzaam. Je legt verantwoordelijkheid af aan de Communicatiecommissie maar zoals aangegeven: je hebt alle vrijheid voor je creativiteit.

Kortom: wil je medebeheerder van de Instagram-pagina van VV Papendrecht worden? Slide dan maar onze DM (@vvpapendrecht100jaar) in!