Terug

100 jaar VV Papendrecht

Voetbalvereniging Papendrecht is op 1 augustus 1920 opgericht. Nog even en dan is onze club dus een eeuw oud.
Onze historie is uitgebreid beschreven op onze website  >>

Jubileumlogo

In het kader van het naderende Eeuwfeest is gewerkt aan een speciaal jubileumlogo. 

Diverse ontwerpen zijn bekeken en beoordeeld. Eind januari 2019 werd door het bestuur het speciale, door hoofdsponsor NOSUCH ontworpen logo uitgekozen. Het stijlvolle jubileumlogo werd op zaterdagmiddag 2 februari 2019 onthuld in de rust van de wedstrijd Papendrecht – Roda Boys/Bommelerwaard door voorzitter Hans Jonker en jubileumcommissielid Dieter Hasenbein. Een doek met het jubileumlogo hangt aan de muur van ons kleedkamercomplex, aan de kant van het Rood-Zwarte plein.

 

Eerdere jubilea

In het verleden zijn diverse jubilea uitgebreid gevierd. 

Zo werden tijdens de viering van 75 jaar VV Papendrecht onder meer toernooien georganiseerd, een wedstrijd tegen PSV, een speciale Oudejaarsavond op 31 juli, een reünie op een partyboot en niet te vergeten een groots feest in het toenmalige Crest-hotel met optredens van vele artiesten. De oudere leden herinneren zich ongetwijfeld het legendarische voetbalfestijn dat gehouden werd tijdens het 60-jarig jubileum, toen 60 uur lang, dag en nacht, wedstrijden gespeeld werden, waarbij alle leden in actie kwamen.

 

Het Eeuwfeest

Uiteraard zal ons eeuwfeest niet ongemerkt voorbijgaan. 

De Jubileumcommissie, die ambitieuze plannen heeft, begint vorm aan te brengen in het programma ter gelegenheid van het 100-jarig bestaan van VV Papendrecht. Uitvoering van alle plannen kost veel werk en geld, maar levert ook heel veel lol op. Sponsoren, helpen of ideeën? Breng je eigen creativiteit in. Laat die kans niet passeren. Alles is bespreekbaar!

 

Jubileumboek

In het kader van het 100-jarig bestaan van VV Papendrecht zal een Jubileumboek uitgebracht worden. De komende tijd worden daaruit passages, anekdotes, citaten, foto’s en verhalen gedeeld. Een eerste voorproefje staat in Jubileum-Nieuwsbrief 3  >>

Plannen

Inmiddels zijn de nodige plannen gemaakt. 

Hieronder staat een beknopte beschrijving van de tot nu toe bedachte activiteiten. Wil je helpen/meedenken, meld je dan aan bij het Jubileumcommissielid dat bij die activiteit staat aangegeven.

ActiviteitBeschrijvingInformatie bij en/of aanmelden voor hulp:
  TaptoeMuzikale avond met showkorpsen op het hoofdveld.Martin van Heteren
  JubileumwedstrijdJubileumwedstrijd tegen een grote ploeg.Wim Erkelens
  TheateravondHilarische theatervoorstelling met sketches en/of muziek voor onze leden, uitgevoerd door onze leden. Alles is bespreekbaar.Peter Michielse
  TentoonstellingTentoonstelling 100 jaar voetbal in Papendrecht in samenwerking met Stichting Dorpsbehoud.Niels van Heteren
  JubileumboekOverzicht in boekvorm van 100 jaar
VV Papendrecht.
Niels van Heteren
  PubquizQuiz met vragen over allerlei onderwerpen.Niels van Heteren
  KoeschijtenVoorspel waar de koe gaat schijten en win een prijs.Wim Erkelens
  ReüniesReünies in de leeftijdscategorieën 20-40, 40-60 en 60+.Niels van Heteren,
Mathilde Schram,
Peter Michielse
  JeugdactiviteitenSpeciale jeugdactiviteiten of bestaande jeugdactiviteiten met een 100-jarig tintje als de strijd om de penaltybokaal.Nelie Sterrenburg
  FeestweekFeestweek met diverse activiteiten als Feestavonden en een theatervoorstelling. Maar ook andere ideeën zijn welkom, als clown voor de jongste jeugd, disco-avond etc.Martin van Heteren
 OudejaarsavondAftellen naar het moment waarop de club 100 jaar wordt inclusief oliebollen en vuurwerkMartin van Heteren
  Andere ideeën?Alles is bespreekbaar. Meld je aan!Wim Erkelens

 

E-mail