Terug
Nieuwe agenda jubileumactiviteiten

In 2020 zullen veel jubileumactiviteiten plaatsvinden vanwege het 100-jarig bestaan van VV Papendrecht op 1 augustus 2020. De agenda wordt steeds voller. De Jubileumcommissie heeft een nieuwe lijst met evenementen vrijgegeven. Verder zijn enkele wijzigingen in de kalender aangebracht. Voor een activiteit is de datum nog niet bekend. Dat betreft ‘1 tegen 100’. Het eerste zal dan een wedstrijd spelen tegen 100 pupillen. Noteert u alvast het volgende:

  • 25 april: Reünie leeftijdscategorie 40-60 jaar.
  • 13 juni: Jubileum-Familiedag.
  • 16 juni: Theatervoorstelling 100 jaar voetbalvereniging Papendrecht.
  • 19 juni: Feestavond 18 jaar en ouder.
  • 20 juni: Feestavond 16 jaar en ouder.
  • 22 augustus: Jubileumwedstrijden; Papendrecht-Drechtstreek en Papendrecht (Heden/Oud) – FC de Rebellen.
  • 10 oktober: Pubquiz 100 jaar voetbalvereniging Papendrecht.
  • 14 november: Slotfeest.

U kunt de volledige Jubileum-Agenda ook downloaden door hier te klikken  >>

Sponsoren, helpen of ideeën? Laat het ons weten en doe mee. Contact opnemen kan via: jubileum@vvpapendrecht.nl.