Terug
MO13-1 boekt bekerzege

In alle vroegte vertrok Papendrecht MO13-1 op zaterdag 14 september naar het Dordtse sportpark Schenkeldijk voor het bekerduel tegen Dubbeldam MO13-1. Op verzoek werd een minuut stilte gehouden voor de slachtoffers van enkele dagen daarvoor. Papendrecht kwam goed uit de startblokken en was veel op de helft van Dubbeldam te vinden. De Papendrechtse meiden hadden door, dat ze zouden kunnen winnen en gaven daarom vol gas. Na vele kansen was het raak dankzij Amber. Een paar minuten later was het echter weer gelijk na een mooi doelpunt van Dubbeldam: 1-1. Papendrecht bleef geloven in de zege, zette vol de druk erop en met succes. Na een corner van Jinthe schoot Amber de 1-2 binnen.

De slotfase zat vol spanning. Gelukkig vergat Dubbeldam tot twee keer toe raak te schieten en kon Papendrecht met een fraaie bekerzege naar huis. U kunt wel begrijpen, dat we bijzonder trots zijn op de meiden. Op naar de competitie.