Terug
LAATSTE OPROEP: lever bijdrage aan Jubileumboek

Het Jubileumboek over 100 jaar voetbalvereniging Papendrecht, dat in het voorjaar zal verschijnen, is bijna af. We zijn bezig met de laatste aanpassingen. Daarom hierbij nog één keer de volgende oproep aan iedereen: mocht u een foto, anekdote of iets anders leuks hebben over VV Papendrecht, benader dan de Jubileumcommissie. Er zal direct contact met je worden gezocht en jouw bijdrage kan dus zomaar in ons historische jubileumboek komen.

Daarbij hebben we nog één specifieke vraag aan alle VV Papendrechters. Een hoofdstuk zal gewijd worden aan de beste spelers uit onze historie. Ze zullen benoemd en kort omschreven worden. De vraag aan eenieder is dan ook: wie zijn de beste spelers, die u in het shirt van VV Papendrecht hebt zien spelen? Mail de naam/namen en een korte toelichting met waarom jij dat vindt naar de Jubileumcommissie: jubileum@vvpapendrecht.nl.

Iedereen alvast bedankt voor de bijdragen!

De redactie van het Jubileumboek