Terug
Kies voor Hart en Sport 2019

Kies voor Hart en Sport is een landelijk project, dat lokaal voor de elfde keer door de gemeente Papendrecht wordt georganiseerd. Het is een jeugdsportstimuleringsproject voor kinderen van groep 6, 7 en 8 van de basisschool (9 – 13 jaar). Het project beoogt een samenwerking tussen basisscholen, sportaanbieders en de gemeente. Doel van het project is om jongeren te stimuleren een zodanige leefstijl te kiezen, dat de kans op het optreden van gezondheidsrisico’s op latere leeftijd afneemt. Een gezonde leefstijl houdt concreet in:

– Een evenwichtig, gevarieerd voedingspatroon;
– Voldoende lichaamsbeweging in verhouding tot de voedselopname.

VV Papendrecht zal vijf bijeenkomsten organiseren om kinderen kennis te laten maken met de sport die hen leuk lijkt. In ons geval is dat voetbal. Op vijf dinsdagavonden in de maanden maart (12, 19 en 26) en april (2 en 9) zullen wij 4 kinderen in de leeftijd van 9, 10 en 11 jaar verwelkomen, die een uurtje mee zullen lopen bij de reguliere jeugdtrainingen van JO10, JO11 en JO13.

We wensen de kinderen alvast heel veel plezier bij de voetbaltrainingen!