Terug
Inschrijven zaalvoetballen op 30 december

Tijdens de winterstop organiseert VV Papendrecht weer een leuk zaalvoetbaltoernooi. Het vindt op zaterdag 30 december plaats in Sportcentrum Papendrecht, Burgemeester Keijzerweg 110. Van 9.30 uur tot 12.30 uur is het voor de jeugd tot en met JO15. Van 13.00 tot 16.00 uur zijn de oudste junioren, JO23, de meisjesteams en de dames aan de beurt. Wil je meedoen? Laat dat dan uiterlijk begin december weten aan je trainer/leider.

We hopen dat zoveel mogelijk voetballers zich aanmelden zodat het een druk bezocht evenement gaat worden. We rekenenen op nog meer teams dan vorig jaar toen het een leuke en succesvolle editie was. Inschrijven en deelname zijn gratis. Toeschouwers als ouders/verzorgers, opa’s en oma’s, broertjes en zusjes en dergelijke kunnen gratis naar binnen. Kom gezellig kijken en de teams aanmoedigen.