Terug
Inschrijven voor 7×7-toernooi op 10 juni

Voetbalvereniging Papendrecht organiseert op 10 juni een 7×7-toernooi voor 25-plussers. Op die zaterdag zullen vanaf 10 uur teams van zeven spelers het tegen elkaar opnemen op een half veld. Een wedstrijd duurt 20 minuten, zonder pauze, en er mag doorgaand en onbeperkt gewisseld worden. Teams kunnen zich tot 1 mei inschrijven met behulp van het inschrijfformulier dat u hier kunt downloaden¬† >>

Aan het toernooi kunnen maximaal 20 teams meedoen. Vol = Vol. Deelname kost 25 euro per ploeg. Dit is inclusief 10 consumptiebonnen. Voor de toernooiwinnaars ligt een leuke prijs klaar. De prijsuitreiking is naar verwachting rond 17 uur. De kantine is de hele dag geopend wat voor volop gezelligheid zal zorgen. Een ijskar en een partytent zullen de feestvreugde nog verder verhogen. Meer informatie staat op het uitnodigingsformulier  >>

Dus schrijf je in en voetbal lekker mee!