Terug
Grote Clubactie 2021 is volop bezig

De Grote Clubactie 2021 is volop bezig. Hiermee zijn prachtige prijzen te winnen, voor zowel lotenverkopers als lotenkopers. Tevens steunt u met de aankoop van een lot onze club. Hebt u al een lot gekocht? U kunt dit doen op verschillende manieren:

  • Via het lotenboekje van een lotenverkoper. U kunt de barcode scannen die het boekje staat of gewoon een papieren lot kopen.
  • Digitaal. Klik op deze link van Voetbalvereniging Papendrecht >>
  • Door het scannen van onderstaande QR-code met uw smartphone of tablet.

Heb je 20 loten van de Grote Clubactie of meer verkocht, dan kan je via de club meedoen aan de 20-loten-actie. Daarmee krijg je toegang tot leuke kortingen op dagjes uit, gratis entreekaartjes en aanbiedingen bij het uitzoeken van een nieuwe sportoutfit. Tevens ben je dan een KeukenKampioentje. Je krijgt dan de mogelijkheid om samen met een vriend(in), broer, zus of één van je ouders een voetbalwedstrijd van de KeukenKampioendivisie te bezoeken. Je moet dan wel het bijbehorende inschrijfformulier invullen  >>

U kunt overigens ook nog steeds een Superlot kopen  >>

We wensen iedereen veel succes en bedanken alle lotenkopers en -verkopers voor de ondersteuning van de club.