Terug
Dineren voor Duchenne IV op 12 april

De tijd vliegt en we krijgen weer (lekkere) trek. Daarom alle registers maar weer opengetrokken en Dineren voor Duchenne IV in de steigers gezet. Het exacte programma is nog niet bekend, vandaar eerst deze Save the date! Het culinaire spektakel 2019 vindt plaats op vrijdagavond 12 april in de heerlijkheid van VV Papendrecht. Top-Chef Marc de Groen is met zijn collega’s al wat culinaire hoogstandjes aan het uitproberen. De inwendige mensch zal meer dan verwend worden. Informatie over tijd en kosten etc. volgt zo spoedig mogelijk. Er zijn slechts 80 couverts beschikbaar. Als je wilt, kan je al reserveren door Wim Erkelens een mailtje te sturen: f2hwerkelens@hetnet.nl.

Niet mee-eten, maar wel doneren kan natuurlijk ook. Onderstaand rekeningnummer staat vanaf heden weer wagenwijd open voor jullie gulle giften. De opbrengst gaat zoals gebruikelijk naar de goede doelen Duchenne Parent Project en Stichting On Wheels.

Smakelijke groeten,

Wim Erkelens

Tel.: 06 – 11334864
Rekeningnummer: NL27 INGB 0005 3257 07  t.n.v. W. Erkelens