Terug
Bieden op vakantie in Turkije

De Jubileumcommissie organiseert allerlei leuke activiteiten om geld binnen te halen voor de bekostiging van festiviteiten, die gehouden zullen worden in het kader van ons naderende Eeuwfeest. Momenteel vindt een veiling plaats van een vakantie in Turkije, reservering in overleg. U kunt daarop bieden door contact op te nemen met de voorzitter van Jubileumcommissie, Wim Erkelens (f2hwerkelens@hetnet.nl). De hoogste bieder wint.

Let op: betreft het een zakelijke aankoop, dan wordt het geboden bedrag verhoogd met 21% BTW.

U verblijft een week in een ruim middenklasseappartement in Alanya, dat beschikt over 3 tweepersoonsslaapkamers. Het is rustig gelegen, op 10 minuten wandelen van het centrum, de haven en het strand van Alanya. In de directe omgeving van uw verblijf vindt u diverse winkels. Het appartement biedt een adembenemend uitzicht op de prachtige omgeving in het algemeen en het Taurusgebergte in het bijzonder. Er zijn volop mogelijkheden tot het maken van diverse excursies en uitstapjes. Indien gewenst zorgt een privéchauffeur voor het vervoer, zodat u ontspannen kunt genieten.