Terug
Beheerder webshop gezocht

VV Papendrecht heeft al jaren een winkel in de kantine, die tijdens het seizoen elke zaterdag tot 12.30 uur geopend is. Hierin zijn allerlei VV Papendrecht-artikelen te koop, als tenues, tassen, paraplu’s, handdoeken etc. Verder zijn er speciale Jubileumartikelen verkrijgbaar, als de Jubileumsjaal en de Jubileumkersttrui. We zijn momenteel bezig met het ontwikkelen van een webshop, zodat onze artikelen ook online verkrijgbaar zijn.

VV Papendrecht is op zoek naar een beheerder voor de webshop. De beheerder dient onder meer de webshop up-to-date te houden, de bestellingen te verwerken en ervoor te zorgen, dat voor de bestelde producten betaald wordt en dat ze bij de koper terechtkomen.

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met secretaris Edwin Schreurs (secretaris@vvpapendrecht.nl) of penningmeester Dick Verschoor (penningmeester@vvpapendrecht.nl).