Terug
Nieuwe afleveringen Videofeuilleton Positief Coachen

Sinds twee jaar doet VV Papendrecht mee aan de campagne ‘Naar een positief sportklimaat’. In het kader daarvan is onder andere in onze voetbalkantine tweemaal de voorstelling ‘Dat schiet lekker op zo!’ opgevoerd. De voorstelling loopt door in een videofeuilleton. Onlangs zijn twee nieuwe afleveringen verschenen.

  • Titel: Verschrikkelijke ouders. Wat is jouw rol als ouder van een sportend kind eigenlijk? Jullie zijn verschrikkelijk belangrijk. Maar jullie zijn ook verschrikkelijk! Klik hier voor het filmpje  >>
  • Titel: Het dreigende ontslag. Mag de huidige begeleider nou wel of niet blijven coachen? En hoe doen jullie dat bij jullie club, ontslaan jullie een coach, als hij of zij de kinderen niet positief begeleid? Klik hier voor het filmpje  >>