Terug
7×7-voetbal op vrijdag 29 september

Op vrijdagavond 29 september wordt voor de tweede keer dit seizoen op ons sportcomplex 7×7-voetbal voor veteranen georganiseerd.

  • De eerste wedstrijden beginnen om 20.00 uur;
  • Het gaat om 7×7 op een half veld met pupillendoelen zonder arbitrale leiding;
  • Er mag doorlopend gewisseld worden;
  • De doelstelling is beweging, lol, ontspanning en ontmoeting.

Na de lekkere potjes voetbal is het tijd om de kantine op te zoeken voor de uiterst gezellige nazit. Vanzelfsprekend zijn wij op zoek naar meer deelnemers. Daarom dagen wij iedereen uit die op welke manier dan ook verbonden is aan voetballend Papendrecht, niet alleen spelers, maar ook familieleden, supporters, (assistent-)scheidsrechters, verzorgers of andere vrijwilligers om deel te nemen. Maar ook anderen kunnen langskomen. Iedereen is van harte welkom. Dus haal je voetbalschoenen van zolder en doe mee.