Terug
22e Weekbrief van seizoen 2020-2021

De 22e Weekbrief van het seizoen 2020-2021 is naar de abonnees verzonden. Deze bevat de volgende artikelen: ‘VV Papendrecht-Voetbalkrant 2021 is uit!’, ‘Duchenne40-2 op zaterdag 26 juni’, ‘Geen verhoging contributie in 2021’, ‘Nationale Voetbaldag op 12 juni’, ‘Doe mee met de Amateurvoetbal loterij’, ‘Bijzondere (verlate) jubileumwedstrijden in het verschiet!’, ‘Suppord Kids Tour op 23 juni bij VV Papendrecht’, ‘Inside Oranje’, ‘Voetballen en activiteiten in coronatijd’, ‘Flinke groei aantal minipupillen’, ‘Jubileum-Nieuwsbrief 25’, ‘Trainingsmaterialen van opbrengst Jumbo-actie’, ‘Powervrouwen trainen op vrijdagavond’ en ‘Laatste training JO7’.

De Weekbrief wordt meestal eens per twee weken uitgebracht. U kunt zich aanmelden als abonnee door op de website naar de pagina Weekbrief & Weeknieuws te gaan en daar uw e-mailadres en eventueel uw naam in te vullen.