Terug
Eerste Weekbrief van 2022

De 14e Weekbrief van het seizoen 2021-2022 is naar de abonnees verzonden. Deze bevat, naast een nieuwjaarskaart en het wedstrijdprogramma voor de jeugd voor de komende twee weken, de volgende artikelen: ‘In memoriam Henk van Wijngaarden’, ’70-plussers VV Papendrecht ontvangen Eindejaarspakket’, ‘Tenuesponsor Van ‘t Geloof Kalkzandsteen lijmwerken’, ‘Ook Vriendenloterij steunt VV Papendrecht’, ‘Technische commissies’, ‘Johan Sturrus tekent voor een jaar bij’, ‘Ken Aigbosuria vertrekt na dit seizoen’, ‘Start trainingen’ en ‘Oefenprogramma A-selectie’.

De Weekbrief wordt meestal eens per twee weken uitgebracht. U kunt zich aanmelden als abonnee door op de website naar de pagina Weekbrief & Weeknieuws te gaan en daar uw e-mailadres en eventueel uw naam in te vullen.