Terug
Vrije-inlooptraining meisjes op 26 augustus

Op zaterdag 26 augustus organiseert VV Papendrecht een vrije-inlooptraining voor alle meisjes die nog geen lid zijn en kennis willen maken met voetbal. De training start om 10.30 uur en eindigt rond 12.00 uur. Onder leiding van enkele jeugdtrainers kan je ervaren hoe leuk voetbal nu eigenlijk is. Kom langs en beleef hoe het is om Voetballeeuwin te zijn.
Neem contact met ons op voor meer informatie. E-mail:

jeugd@vvpapendrecht.nl.

VV Papendrecht heeft een tijdelijke actie waarbij mensen die lid worden, korting kunnen krijgen. Vermeld de code VVP2017 en krijg een kwartaal contributie gratis in het tweede lidmaatschapsjaar. Ben je al lid? Breng dan een nieuw lid aan en ontvang een mooi cadeau. Meer over lid worden staat op de website op de pagina Lid Worden  >>

In het Papendrechts Nieuwsblad van half augustus staat een bericht over het meisjesvoetbal bij VV Papendrecht  >>