Terug

Thuistoernooien

In het voorjaar van 2017 worden twee jeugdtoernooien georganiseerd op sportpark Slobbengors. Het kan voorkomen dat wedstrijden afgelast zijn.  Lees Meer »

Zaterdag 13 mei  Ochtend: JO13-2 (4e klasse), JO11-2 (2e klasse), JO11-4 (5e klasse), JO9-2 (3e klasse). Middag:  JO11-1 (Hoofdklasse), JO11-6 (6e klasse), JO9-1 (Hoofdklasse).
Zaterdag 20 mei  Ochtend: JO13-3 (5e klasse), JO11-3 (3e klasse), JO9-4 (5e klasse), Minipupillen (3e klasse). Middag: JO13-4 (6e klasse), JO11-5 (6e klasse), JO9-3 (4e klasse).

 

Uittoernooien

Diverse jeugdteams zijn uitgenodigd voor uittoernooien. Neem voor nadere informatie als het aanvangstijdstip contact op met Jeroen Lasschuit, e-mail: jamlasschuit@gmail.com.

Zaterdag 13 mei JO17-2 bij M.V.V.’58 te Meteren (gemeente Geldermalsen).

Zaterdag 20 mei  JO17-1 bij VV Wilhelmus te Den Haag.
Zaterdag 20 mei  JO15-3 en JO13-2 bij TSV NOAD te Tilburg.
Zaterdag 20 mei  JO13-1, ’s middags bij FC Binnenmaas te Maasdam (gemeente Binnenmaas).
Zaterdag 20 mei  JO11-2, vanaf 9.15 uur Leen Stam Pupillentoernooi bij VV Hardinxveld te Hardinxveld-Giessendam.
Zaterdag 20 mei  JO11-6 bij CVV Zwervers te Capelle aan den IJssel.
Zaterdag 20 mei  JO9-1, Coen Moulijn Memorial Cup 2017 bij SC Feyenoord te Rotterdam.
Zaterdag 20 mei  JO9-2, ’s ochtends Spuicup bij VV Hekelingen te Hekelingen (gemeente Nissewaard).
Zaterdag 20 mei  MO15-2, ’s middags bij SV Siveo ’60 te Zegveld (gemeente Woerden).

Zaterdag 27 mei  JO15-2 bij Soccer Boys te Bleiswijk (gemeente Lansingerland).
Zaterdag 27 mei  JO11-1, Stefan de Vrij Cup bij VV Spirit te Ouderkerk aan den IJssel (gemeente Krimpenerwaard).
Zaterdag 27 mei  JO11-3, JO11-5 en JO9-4 bij BVCB te Bergschenhoek (gemeente Lansingerland).
Zaterdag 27 mei
  MO15-1, Meidentoernooi bij SC Emma te Dordrecht.
Zondag 28 mei  JO15-1, Internationaal Fred Faber Toernooi bij FC Bergen te Bergen op Zoom.

Zaterdag 3 juni  JO19-2 bij GSC/ODS te Dordrecht.
Zaterdag 3 juni  JO17-3 bij VV Gouderak te Gouderak (gemeente Krimpenerwaard).
Zaterdag 3 juni  JO13-4 ’s middags en MO15-2 ’s ochtends (twee zeventallen), Rini Janissen Jeugdtoernooi bij BVV Den Bosch te ‘s-Hertogenbosch.
Zaterdag 3 juni  JO11-4 bij VV Strijen te Strijen (gemeente Hoekse Waard).
Zaterdag 3 juni  JO11-5 bij VV GOZ te Mijnsheerenland (gemeente Binnenmaas).
Zondag 4 juni  JO13-3, vanaf 9.30 uur bij RKVV Wilhelmina te ‘s-Hertogenbosch.
Maandag 5 juni  JO9-3, Effies Spelen 2017 bij Oranje Wit te Dordrecht.
Maandag 5 juni  Minipupillen, nieuwe spelvorm bij RCSV Zestienhoven te Rotterdam.

E-mail

jeugd@vvpapendrecht.nl

 

C2 15-12-2012

Minipupillen Wieldrecht

F1 Moulijncup