Terug
Training voor voetbalmoeders en andere dames

Stel: je kind voetbalt en stiekem vind je het zelf ook wel heel leuk. En je zou dolgraag eens lekker met hem of haar willen voetballen. En je bent het zat om steeds gedold te worden.
Stel: je hebt een slechte conditie, maar je wilt daar niet in je eentje iets aan doen. En het lijkt je leuk om in een groep aan je uithoudingsvermogen te werken.
Stel: je hebt vroeger gevoetbald, maar bent ermee gestopt. En het lijkt je lekker om dat weer op te pakken.

VV Papendrecht gaat in het nieuwe seizoen dames die niet in aanmerking komen voor Vrouwen 1, de mogelijkheid bieden om 1 keer per week te trainen, waarschijnlijk op vrijdagavond. Bij voldoende belangstelling zal in nader overleg besloten worden hoe laat de training start, hoelang getraind gaat worden en in welke vorm. Het wordt in elk geval puur recreatief. Wil je meer informatie of wil je je opgeven, neem dan per e-mail contact met ons op via:

voetbalmoedersVVP@gmail.com.