Terug
Techniektraining voetbalschool op 25 maart en 15 april

Wil jij beter leren dribbelen, kappen, draaien en leren schieten als Wijnaldum of Van La Parra? Wil jij plezier maken en trainen als een prof? Dan is de voetbalschool van QSM echt iets voor jou! Op twee zondagen kun je bij VV Papendrecht deelnemen aan gratis proeftrainingen. Ben je tussen de 5 en 11 jaar, dan zijn de trainingen van 11.30 tot 12.30 uur. Voor de JO13 wordt getraind van 13.00 tot 14.00 uur.

Vanwege de verwachte vorst en lage gevoelstemperaturen voor 18 maart is besloten op die dag geen proeftrainingen de houden. De proeftrainingen zullen nu plaatsvinden op 25 maart en 15 april.

Wil je meedoen? Geef je dan op. Wees er snel bij, want er zijn maar 30 plekken per leeftijdscategorie. Stuur een e-mail met daarin je naam en leeftijd naar: info@qs-m.nl.