Terug
Brainstormsessie jeugdbegeleiders op dinsdag 29 mei

VV Papendrecht; een club met historie en toekomst! Dat is ons credo. Echter, hoe ziet deze toekomst eruit? Dat blijft voor een groot deel onzeker. Maar tevens hebben we zelf invloed op het resterende deel. Als Hoofd Jeugdopleidingen zou ik graag, mede namens de Jeugdcommissie en de Technische Jeugdcommissie, alle huidige en toekomstige trainers en leiders van onze jeugdteams willen uitnodigen voor een brainstormsessie. Tijdens deze brainstormsessie staan de volgende vragen centraal: waar willen we naartoe en hoe gaan we dit realiseren? Tijdens een interactieve avond zou ik graag met het jeugdkader willen sparren over deze twee hoofdvragen.

Doel van de avond is input verzamelen om naast het huidige Jeugdbeleidsplan (JBP) en Jeugdopleidingsplan (JOP) een koers te bepalen voor de komende jaren, waarin de ontwikkeling van onze jeugdspelers centraal staat, niet alleen als voetballer, maar ook als individu. Deze avond vindt plaats op dinsdag 29 mei in onze kantine en begint om 19.30 uur. De duur zal ongeveer 1,5 uur zijn.

Ik hoop u, als jeugdkaderlid, te mogen begroeten op deze avond.

Dennis Zaal
Hoofd Jeugdopleidingen VV Papendrecht