Terug

Zondag 2

Zondag2 08-05-2016

 

Stand Competitie


Papendrecht 2 - Senioren (Periode: Seizoen)
Stand GS WN GL VL PT VR TG PM
1Moerse Boys 622 22 0 0 66 112 21 0
2Sprundel 622 14 2 6 44 64 39 0
3Wernhout 522 14 1 7 43 66 47 0
4Schijf 522 11 3 8 36 68 54 0
5Zundert 522 10 4 8 34 69 52 0
6Rood Wit W 522 10 2 10 32 62 78 0
7RSV 522 8 6 8 30 59 63 0
8VVR 622 8 1 13 25 54 67 0
9Papendrecht 222 7 2 13 23 43 71 0
10Beek Vooruit 1422 6 3 13 21 40 64 0
11Achtmaal 422 4 3 15 15 37 79 0
12Gesta 322 4 1 17 13 37 76 0
Laatst bijgewerkt op | 23-06-2017 | 15:39:53 |

 

Uitslagen Poule

Papendrecht 2 - Geen poule wedstrijden beschikbaar

 

Uitslagen/Programma


Datum Aanv.   Team thuis   Team uit Scheidsrechter t   u Verslag
04-sep 10:00 Papendrecht VE1 Papendrecht 2 -
18-sep 10:00 Papendrecht 2 Sprundel 6 Bosselaar, P 2 - 5
25-sep 10:00 VVR 6 Papendrecht 2 Koning, A.P.M. de 2 - 4
02-okt 10:00 Papendrecht 2 Rood Wit W 5 Bosselaar, P 0 - 1
16-okt 10:00 Papendrecht 2 Beek Vooruit 14 Bosselaar, P 3 - 0
23-okt 10:00 Papendrecht 2 RSV 5 Bosselaar, P 1 - 4
30-okt 10:00 Achtmaal 4 Papendrecht 2 Gaal, C. van 4 - 4
06-nov 10:00 Papendrecht 2 Schijf 5 Bosselaar, P 1 - 7
13-nov 10:00 Wernhout 5 Papendrecht 2 Gommers, A. 3 - 1
27-nov 10:00 Papendrecht 2 Zundert 5 Bosselaar, P 4 - 2
11-dec 10:00 Papendrecht 2 Moerse Boys 6 Benjamins, P. 3 - 5
29-jan 10:00 Gesta 3 Papendrecht 2 Braspenning, T 4 - 2
05-feb 10:00 Moerse Boys 6 Papendrecht 2 Neele, W. 6 - 1
19-feb 10:00 Papendrecht 2 VVR 6 Bosselaar, P 4 - 1
05-mrt 09:45 Sprundel 6 Papendrecht 2 Eijkens, A.P.C.C. 0 - 0
19-mrt 10:00 Papendrecht 2 Gesta 3 Bosselaar, P 3 - 2
26-mrt 10:00 Rood Wit W 5 Papendrecht 2 Hermans, W.J.S. 6 - 1
02-apr 10:00 Papendrecht 2 Achtmaal 4 Wierda, D. 2 - 1
09-apr 09:30 Beek Vooruit 14 Papendrecht 2 Moerkens, J.C. 4 - 1
17-apr 10:00 RSV 5 Papendrecht 2 Heeren, M. 1 - 3
23-apr 09:45 Schijf 5 Papendrecht 2 Koenraads, A. 4 - 1
30-apr 10:00 Zundert 5 Papendrecht 2 Verheijen, C.F.J. 6 - 1
07-mei 10:00 Papendrecht 2 Wernhout 5 Toor, A van 1 - 3

 

Spelers

Alex, Antony, Arie, Edwin, Eric, Frank G., Frank L., Gerardo, Herman, Jan Willem, Johan, Kenneth, Luciën, Marcel, Peter, Rainier, Ramon, Rob S., Rob U., Rutger, Wilco en Wim.

Begeleiding

Wim Veldhuis jr

Trainer:
Leider:  Wim Veldhuis
X

Trainingsschema  >>
Verslagen/Nieuws Zondag 2  >>
Website Zondag 2  >>

Sponsoren

Logo Delta Logistiek

logo-distributiepartners-logistiek

Logo Sterkejongens

uittenue-zondag2-zomer-2016

Overige informatie

Zondag4 24-04-2005

Zondag4 Kampioen
Kampioen op 24 april 2005

Zondag 3 op 3 mei 2015
Teamfoto op zondag 3 mei 2015