Terug

Zaterdag 8

TEAMFOTO

Stand Competitie


Papendrecht 8 - Senioren (Periode: Seizoen)
Stand GS WN GL VL PT VR TG PM
1Papendrecht 822 18 2 2 56 104 34 0
2GSC/ODS 322 17 2 3 53 105 44 0
3ASWH 622 14 4 4 46 83 45 0
4Hardinxveld 622 11 5 6 38 53 39 0
5Oranje Wit 1122 10 5 7 35 67 48 0
6DFC 522 11 1 10 34 63 66 0
7Sliedrecht 1022 8 2 12 26 64 80 0
8SC Emma 422 7 3 12 24 60 65 0
9Pelikaan 1422 5 4 13 19 43 75 0
10Heerjansdam 522 5 3 14 18 57 87 0
11Wieldrecht 622 4 5 13 17 40 60 0
12Alblasserdam 522 2 4 16 10 35 131 0
Laatst bijgewerkt op | 23-06-2017 | 15:39:35 |

Uitslagen Poule

Papendrecht 8 - Geen poule wedstrijden beschikbaar

Stand Beker


Papendrecht 8 - Senioren - Beker
Stand GS WN GL VL PT VR TG PM
1Papendrecht 82 2 0 0 6 14 2 0
2Nieuw Lekkerland 72 1 0 1 3 5 9 0
3De Alblas 62 0 0 2 0 2 10 0
Laatst bijgewerkt op | 23-06-2017 | 15:39:35 |

Uitslagen/Programma


Datum Aanv.   Team thuis   Team uit Scheidsrechter t   u Verslag
27-aug 14:30 Papendrecht 8 Nieuw Lekkerland 7 Wierda, D. 9 - 0
03-sep 13:15 De Alblas 6 Papendrecht 8 Zalm, M. 2 - 5
10-sep 14:30 De Zwerver 5 Papendrecht 8 -
17-sep 14:30 Papendrecht 8 Hardinxveld 6 Blom, A. 4 - 1
24-sep 14:30 Papendrecht 8 Alblasserdam 5 Groeneweg, A. 2 - 1
01-okt 14:30 Papendrecht 8 DFC 5 Groeneweg, A. 5 - 1
08-okt 15:00 Pelikaan 14 Papendrecht 8 Opmeer, L. 3 - 2
15-okt 14:30 Papendrecht 8 Oranje Wit 11 Groeneweg, A. 6 - 2
22-okt 14:30 ASWH 6 Papendrecht 8 Scheurwater, J. 3 - 3
05-nov 14:30 Papendrecht 8 Wieldrecht 6 Groeneweg, A. 4 - 0
12-nov 14:30 Papendrecht 8 SC Emma 4 Wierda, D. 3 - 0
19-nov 14:30 Oranje Wit 12 Papendrecht 8 Nederlof, F.L. 1 - 2
26-nov 14:30 Heerjansdam 5 Papendrecht 8 Nouwen, E. 3 - 3
03-dec 14:30 Papendrecht 8 ASWH 6 Groeneweg, A. 5 - 3
10-dec 14:15 Sliedrecht 10 Papendrecht 8 Verdoorn, N 3 - 5
17-dec 12:30 Papendrecht 8 ASWH 7 Groeneweg, A. 4 - 6
04-feb 14:30 Papendrecht 8 Sliedrecht 10 -
18-feb 14:30 Alblasserdam 5 Papendrecht 8 Bousrima, T. 3 - 21
04-mrt 14:30 Hardinxveld 6 Papendrecht 8 Koppelaar, A. 2 - 1
11-mrt 14:45 Wieldrecht 6 Papendrecht 8 Snoeij, A. 1 - 4
18-mrt 14:30 Papendrecht 8 Pelikaan 14 Groeneweg, A. 5 - 3
25-mrt 12:30 DFC 5 Papendrecht 8 Wetering, P.P. v.d. 0 - 8
01-apr 14:30 Papendrecht 8 GSC/ODS 3 Groeneweg, A. 1 - 0
08-apr 15:00 Oranje Wit 11 Papendrecht 8 Wiggers, J.G. 1 - 5
17-apr 14:30 GSC/ODS 3 Papendrecht 8 Rombout, R.M. 1 - 5
22-apr 14:30 Papendrecht 8 Sliedrecht 10 Groeneweg, A. 2 - 1
29-apr 14:30 Papendrecht 8 Heerjansdam 5 Groeneveld, A. 4 - 1
06-mei 14:30 SC Emma 4 Papendrecht 8 Budus, O 1 - 6

Spelers

 

 

Begeleiding

Trainer:
Leider:
X

Trainingsschema  >>

Sponsoren

 

Overige informatie