Terug

Zaterdag 6

A2 01-11-2014
Zaterdag 6 2014-2015

 

Stand Competitie


Papendrecht 6 - Senioren (Periode: Seizoen)
Stand GS WN GL VL PT VR TG PM
1Dubbeldam 320 13 4 3 43 77 41 0
2DFC 420 13 3 4 42 74 34 0
3Pelikaan 920 14 2 4 42 63 31 2
4Wieldrecht 719 9 6 4 33 58 39 0
5Nieuw Lekkerland 620 9 3 8 30 62 64 0
6GSC/ODS 420 7 6 7 27 38 39 0
7ASWH 719 8 1 10 25 64 52 0
8Oranje Wit 920 6 2 12 20 43 57 0
9Rijsoord 1120 5 2 13 17 37 68 0
10Papendrecht 620 4 3 13 15 30 71 0
11Streefkerk 420 3 4 13 13 35 85 0
Laatst bijgewerkt op | 27-06-2017 | 00:35:16 |

 

Uitslagen Poule

Papendrecht 6 - Geen poule wedstrijden beschikbaar

 

Stand Beker


Papendrecht 6 - Senioren - Beker
Stand GS WN GL VL PT VR TG PM
1ASWH 63 3 0 0 9 15 1 0
2De Zwerver 43 2 0 1 6 14 8 0
3De Alblas 53 1 0 2 3 8 12 0
4Papendrecht 63 0 0 3 0 3 19 0
Laatst bijgewerkt op | 27-06-2017 | 00:35:16 |

 

Uitslagen/Programma


Datum Aanv.   Team thuis   Team uit Scheidsrechter t   u Verslag
27-aug 14:30 Papendrecht 6 De Alblas 5 Wierda, D. 0 - 5
03-sep 15:00 De Zwerver 4 Papendrecht 6 Mesker, J. 4 - 3
10-sep 16:30 ASWH 6 Papendrecht 6 Scheurwater, J. 10 - 0
17-sep 14:30 Nieuw Lekkerland 6 Papendrecht 6 Stigter, K. 5 - 1
24-sep 14:30 Papendrecht 6 Streefkerk 4 Wierda, D. 0 - 2
01-okt 14:30 Papendrecht 6 DFC 4 Benjamins, P. 2 - 6
08-okt 14:30 Rijsoord 11 Papendrecht 6 Soares, G.J. 0 - 2
15-okt 14:30 Papendrecht 6 Pelikaan 9 Wierda, D. 0 - 6
22-okt 14:30 ASWH 7 Papendrecht 6 Janssen, H.G. 6 - 1
29-okt 12:30 Wieldrecht 7 Papendrecht 6 Snoeij, A. 9 - 1
05-nov 14:30 GSC/ODS 4 Papendrecht 6 Rombout, R.M. 3 - 0
12-nov 15:00 Papendrecht 6 Oranje Wit 9 Benjamins, P. 0 - 1
26-nov 14:30 Dubbeldam 3 Papendrecht 6 Maissan, G. 5 - 3
10-dec 14:15 EBOH 6 Papendrecht 6 Loopik, N.A. 5 - 0
04-feb 14:30 Papendrecht 6 EBOH 6 Erkelens, W. 2 - 6
18-feb 12:30 Streefkerk 4 Papendrecht 6 Ansink, M. 2 - 2
04-mrt 14:30 Papendrecht 6 Nieuw Lekkerland 6 Wierda, D. 2 - 2
11-mrt 14:30 Papendrecht 6 GSC/ODS 4 Heer, R. de 3 - 1
25-mrt 14:30 DFC 4 Papendrecht 6 Rooden, B.B.W. v 6 - 0
01-apr 14:30 Papendrecht 6 Wieldrecht 7 Wierda, D. 2 - 2
08-apr 15:00 Pelikaan 9 Papendrecht 6 Riel, H. van 4 - 2
15-apr 14:30 Papendrecht 6 Rijsoord 11 Erkelens, W. 3 - 2
22-apr 14:30 Papendrecht 6 ASWH 7 Wierda, D. 3 - 2
29-apr 14:30 Papendrecht 6 Dubbeldam 3 Wierda, D. 2 - 3
06-mei 13:00 Oranje Wit 9 Papendrecht 6 Breukink, J. 4 - 1

 

Begeleiding

 

Leider:  Martin Mutsaers
X

Trainingsschema  >>

Sponsoren

http://esbi.nl

Overige informatie