Terug

MO15-1 (MC1)

MO15-1-17-09-2016

 

Stand Competitie


Papendrecht MO15-1 - Junioren Hoofdklasse 1 (Periode: Seizoen)
Stand GS WN GL VL PT VR TG PM
1Beesd MO15-110 8 1 1 25 40 15 0
2Papendrecht MO15-110 8 1 1 25 26 10 0
3Terheijden MO15-110 7 2 1 23 28 13 0
4HRC'14 MO15-110 6 0 4 18 29 18 0
5OJC ROSMALEN MO15-110 6 0 4 18 26 18 0
6MZC'11 MO15-110 5 1 4 16 27 20 0
7Unitas'30 MO15-110 4 1 5 13 17 19 0
8Sleeuwijk MO15-110 3 0 7 9 19 34 0
9Baronie MO15-110 2 1 7 7 13 33 0
10Moerse Boys MO15-110 1 2 7 5 13 36 0
11Beerse Boys MO15-110 0 1 9 1 6 28 0
Laatst bijgewerkt op | 23-06-2017 | 15:36:52 |

 

Uitslagen poule

Papendrecht MO15-1 - Geen poule wedstrijden beschikbaar

 

Stand Beker


Papendrecht MO15-1 - Junioren - Beker
Stand GS WN GL VL PT VR TG PM
1Papendrecht MO15-12 1 1 0 4 8 2 0
2HRC'14 MO15-12 1 1 0 4 7 1 0
3Haarsteeg MO15-12 0 0 2 0 1 13 0
Laatst bijgewerkt op | 23-06-2017 | 15:36:52 |

 

Uitslagen/Programma


Datum Aanv.   Team thuis   Team uit Scheidsrechter t   u Verslag
27-aug 10:30 Papendrecht MO15-1 Sleeuwijk MO15-1 -
03-sep 12:30 Papendrecht MO15-1 Haarsteeg MO15-1 Sluijsdam, T. van 7 - 1
17-sep 12:30 Papendrecht MO15-1 VVR MO15-1 Boogaart, J.C. van den 5 - 0
24-sep 14:15 Unitas'30 MO15-1 Papendrecht MO15-1 Luijt, J. van 2 - 1
01-okt 12:15 Papendrecht MO15-1 Sleeuwijk MO15-1 Sluijsdam, T. van 0 - 0
08-okt 11:15 MOC'17 MO15-1 Papendrecht MO15-1 Schenk, R. 0 - 7
22-okt 12:30 Papendrecht MO15-1 Dubbeldam MO15-1 Sluijsdam, T. van 5 - 0
29-okt 11:00 HRC'14 MO15-1 Papendrecht MO15-1 Warbout, P 1 - 1
05-nov 13:00 DSE MO15-1 Papendrecht MO15-1 Foesenek, W 0 - 6
12-nov 12:30 Papendrecht MO15-1 SC 't Zand MO15-1 Sluijsdam, T. van 6 - 0
19-nov 11:00 Moerse Boys MO15-1 Papendrecht MO15-1 Gommers, A. 0 - 2
26-nov 11:45 Roosendaal MO15-1 Papendrecht MO15-1 Nieuwburg, W.P. van 0 - 11
03-dec 11:15 Zeelandia Middelb. MO15-2 Papendrecht MO15-1 Suijk, N.A. 1 - 3
04-feb 12:30 Papendrecht MO15-1 HRC'14 MO15-1 Koot, F. 6 - 2
18-feb 11:30 Unitas'30 MO15-1 Papendrecht MO15-1 Gils, M. van 1 - 2
11-mrt 12:30 Papendrecht MO15-1 OJC ROSMALEN MO15-1 Zant, M.W. van 't 2 - 0
25-mrt 12:30 Papendrecht MO15-1 Terheijden MO15-1 Toor, A van 0 - 0
01-apr 11:00 Beerse Boys MO15-1 Papendrecht MO15-1 Beers, Gijs van 1 - 3
05-apr 18:30 Baronie MO15-1 Papendrecht MO15-1 Crom, J.M.C. de 1 - 3
08-apr 12:30 Papendrecht MO15-1 MZC'11 MO15-1 Ayaz, E. 2 - 3
15-apr 12:30 Papendrecht MO15-1 Sleeuwijk MO15-1 Ayaz, E. 4 - 0
17-apr 12:30 Papendrecht MO15-1 Terheijden MO15-1 Ayaz, E. 1 - 0
22-apr 10:30 Papendrecht MO15-1 Moerse Boys MO15-1 Koot, A. 5 - 1
29-apr 12:30 Papendrecht MO15-1 Beesd MO15-1 Toor, A van 3 - 2
06-mei 11:00 HRC'14 MO15-1 Papendrecht MO15-1 Laat, W de 1 - 2
20-mei 11:15 Kloetinge MO15-1 Papendrecht MO15-1 Duinkerke, R. 0 - 0
10-jun 10:30 Papendrecht MO15-1 Nieuw Woensel MO15-1 4 - 1

 

Spelers

Amber Hameete, Bo Jonker, Charell Langenberg, Danielle van Willegen, Dilay Akbulut,  Eline Thurköw, Evi Bergsma, Lola van Toor, Michelle Weemhof, Naomi Klooster, Noa de Ruiter, Sanne Boshouwers, Sanne van Wijk, Yaren Dogan, Zafira Grootenboer.

Begeleiding

Claudia den Ouden

Trainer:
 Claudia den Ouden
 Irma Korver
Leider:
 John Langenberg
X

Trainingsschema  >>
Facebook-pagina  >>
Verslagen/Nieuws  >>

Sponsoren

Logo NoSuchCompany SmalB

Overige informatie

Irma Korver 13-09-2014
Irma Korver

John Langenberg
John Langenberg