Terug

MO17-1 (MB1)

MO15-1-17-09-2016

 

Stand Competitie


Papendrecht MO17-1 - Junioren 1e klasse 3 (Periode: Seizoen)
Stand GS WN GL VL PT VR TG PM
1Papendrecht MO17-18 5 3 0 18 35 18 0
2Hedel MO17-18 3 3 2 12 21 16 0
3Baardwijk MO17-18 2 4 2 10 19 16 0
4DVVC MO17-17 2 2 3 8 21 26 0
5RKTVC MO17-17 1 0 6 3 18 38 0
Laatst bijgewerkt op | 27-06-2017 | 00:36:09 |

 

Uitslagen poule

Papendrecht MO17-1 - Geen poule wedstrijden beschikbaar

 

Stand Beker


Papendrecht MO17-1 - Junioren - Beker
Stand GS WN GL VL PT VR TG PM
1IFC MO17-13 3 0 0 9 5 0 0
2RKsv RCD MO17-13 1 1 1 4 3 4 0
3Papendrecht MO17-13 1 0 2 3 9 8 0
4MZC'11 MO17-13 0 1 2 1 3 8 0
Laatst bijgewerkt op | 27-06-2017 | 00:36:09 |

 

Uitslagen/Programma


Datum Aanv.   Team thuis   Team uit Scheidsrechter t   u Verslag
20-aug 10:30 Papendrecht MO17-1 Sleeuwijk MO17-1 -
03-sep 10:30 Papendrecht MO17-1 MZC'11 MO17-1 Benjamins, P. 7 - 3
10-sep 12:15 IFC MO17-1 Papendrecht MO17-1 Brinkhuis, W. 1 - 0
24-sep 14:30 RKsv RCD MO17-2 Papendrecht MO17-1 Verschoor, G.M. 1 - 8
01-okt 10:30 Papendrecht MO17-1 Sprundel MO17-1 Boogaart, J.C. van den 1 - 6
05-okt 19:30 IFC MO17-1 Papendrecht MO17-1 Vink, A. 2 - 0
08-okt 10:30 Papendrecht MO17-1 Baronie MO17-2 Ayaz, E. 14 - 1
29-okt 12:30 RKsv RCD MO17-1 Papendrecht MO17-1 Verschoor, G.M. 3 - 2
05-nov 10:30 Papendrecht MO17-1 RKsv RCD MO17-2 Sluijsdam, T. van 12 - 0
12-nov 11:00 Sprundel MO17-1 Papendrecht MO17-1 Dyk, G.D. van 4 - 3
19-nov 10:30 Papendrecht MO17-1 IFC MO17-2 Sluijsdam, T. van 9 - 0
22-nov 19:15 Papendrecht MO17-1 Kozakken Boys MO17-1 Benjamins, P. 4 - 3
03-dec 13:25 Baronie MO17-2 Papendrecht MO17-1 Dieleman, W.M. 0 - 7
10-dec 12:30 IFC MO17-2 Papendrecht MO17-1 Fijnaart, D. van de 0 - 8
14-dec 19:30 Kozakken Boys MO17-1 Papendrecht MO17-1 Kant, J. 2 - 7
31-jan 19:30 Papendrecht MO17-1 rksv RCD MO17-1 -
04-feb 10:30 Papendrecht MO17-1 DVVC MO17-1 Sluijsdam, T. van 6 - 1
18-feb 14:30 Hedel MO17-1 Papendrecht MO17-1 Schey, W.M.J. 4 - 4
14-mrt 19:00 Papendrecht MO17-1 Baardwijk MO17-1 Ayaz, E. 3 - 2
18-mrt 12:00 DVVC MO17-1 Papendrecht MO17-1 Groen, APM in het 1 - 3
01-apr 15:30 RKTVC MO17-1 Papendrecht MO17-1 Hofsommer, D. 1 - 3
08-apr 10:30 Papendrecht MO17-1 Hedel MO17-1 Benjamins, P. 1 - 1
15-apr 10:30 Papendrecht MO17-1 RKTVC MO17-1 Koot, A. 8 - 3
06-mei 10:30 Baardwijk MO17-1 Papendrecht MO17-1 Verboven, J.M.M. 3 - 3

 

Spelers

Voorlopige teamindeling meisjes  >>

 

Begeleiding

Trainer:  Claudia den Ouden
Leider:  John Langenberg
Grensrechter:  John Langenberg
X

Trainingsschema  >>
Facebook-pagina  >>

 

Sponsoren

Logo NoSuchCompany SmalB

 

Overige informatie